1935 TL'ye Oyun Odaklı PC Toplama

Fatihgünes20

Decapat
Arkadaşlar kendim oyun odaklı şöyle bir sistem topladım. Yanlışlarım varsa düzeltin sizce bu sistem iyi mi ?
  • Gigabyte GZ-F10 350W 186 TL
  • Elba New 350W Power Supply 92 TL
  • AMD Ryzen 3 2200G 724 TL
  • Everest 8GB 2133MHz DDR4 RAM 432 TL
  • Gigabyte GA-A320M-S2H AM4 DDR4 Anakart 367 TL
  • Western Digital 500GB WD5000AVCS Harddisk 134 TL
Bu arada sistem sıfır arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi zorlamazsa RAM olarak farklı bir marka ve 2666-3200 MHz aralığında tercih yapmanız daha doğru olur. PSU olarak da farklı bir marka tercih etmenizi öneririm. Temiz bir sistem bulursanız 2. eli de tercih edebilirsiniz.

Arkadaşlar kendim oyun odaklı şöyle bir sistem topladım. Yanlışlarım varsa düzeltin sizce bu sistem iyi mi ?
  • Gigabyte GZ-F10 350W 186 TL
  • Elba New 350W Power Supply 92 TL
  • AMD Ryzen 3 2200G 724 TL
  • Everest 8GB 2133MHz DDR4 RAM 432 TL
  • Gigabyte GA-A320M-S2H AM4 DDR4 Anakart 367 TL
  • Western Digital 500GB WD5000AVCS Harddisk 134 TL
Bu arada sistem sıfır arkadaşlar.
Çok temiz 2. eller var onlara da bakabilirsiniz.
Kasanın kendi power supplysi var. Ekstra almaya gerek yok.
Katılıyorum 2. bir güç kaynağı almak gereksiz olur.

2. el çok daha güzel bir sistem çıkar. Bence ikinci ele yönelin. Bütçeniz nedir?
2. Elden benim gibi uzak durmak isteyen biri için ideal midir? Bunu konu sahibi arkadaşın sistemi için söylemiştim.

Screenshot_2018-08-20-05-10-05-723_com.ksmobile.cb.png

Ben de şu şekilde çıkarmıştım ama hala bütçemin üzerinde sistem.

Sinerji düpedüz oyun oynamış, anakart ve işlemci için avantajlı paket diye sattığı fiyat ile ürünleri tek tek aldığınızda tutan toplam aynı, nerede kaldı bunun avantajı dedirtir. Ayrıca 4 GB bellek düşük kalacaktır.
Ayrıca bugün gözardı edeceksinizdir fakat bütçe sebebi ile 2 bellek slotlu anakart alıp aynı zamanda 2x4 olarak da bellek alırsanız ileride belleği 16 GB olarak yükseltmek istediğinizde sorun yaşayacaksınız.
Dolar yüksek piyasalar berbat halde bütçeler kısıtlı ne diyeyim umuyorum en iyilerine sahip olursunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı