1959 öncesi şampiyonluklar sayılmalı mı?

Neden rekabetsizmiş? Sadece İstanbul takımların olması o ligin saçma olmasını göstermez ki. Ne yaşıyorsun sen?😆

Asıl sen ne yaşıyorsun?
Fenerbahçe'nin son 5-6 senedeki tek başarısı mesut özili almak oda mesut mu değil mi belli değil.
Şimdi bu şampiyonluklar verilince en iyi külüp fenerbahçemi olacak?
Galatasaray ile dalga geçiyordunuz 20 sene önceki Avrupa kupasıyla övünmeyin diye şimdi yaptığınıza bakın.

Rangers, Celtic İskoçya ligine ambargo koydu ne kadar duyuyoruz adlarını. Avrupa'da başarı yakalamaya her sene oynuyorlar ama bu yüzden ligin olmasa da iki takımın adı duyuluyor. Biz de bu konuları geçip en azından Porto, Benfica, Sporting Lizbon gibi üç büyük olarak her sene Avrupa'da başarı yakalamalıyız.

Avrupa'da başarısız olmaya devam edeceğimizden umurumda değil. İsterse fener 20 yıldız, GS 18 yıldızlı olsun.

Altyapıdan oyuncu yetiştirmek yerine falcao van persie vs. gibi yaşlanmış ve Prime dönemini bitirmiş topçular alarak taraftarının gazını indiriyorlar.
Oysaki ajax gibi takımlar 20-30 yıllık bir sistemi oturtmuş; yıldız oyuncu almıyor üretiyor tabiri caizse. Biz bu kafayla gidersek Avrupa'dan çok ümit beklememek lazım.

Madem sayılmıyor gazoz ve baklavalarımızı versinler. Biz niye şampiyon olup para harcadık? Gazozuna mı oynadık resmi maçları?

Ekleme: Yüksek ihtimal 5 yıldız olacağız.

1 Nisaaaan.

Galatasaray ile dalga geçiyordunuz 20 sene önceki Avrupa kupasıyla övünmeyin diye şimdi yaptığınıza bakın.
Benim ağzımdan böyle bir şey duydun mu?
Şimdi bu şampiyonluklar verilince en iyi külüp fenerbahçemi olacak?
En iyi kulüp Fenerbahçe olacak diye bir şey demedim saptırma olayı. Biz sadece hakkımızı istiyoruz daha fazlasını değil.

Altyapıdan oyuncu yetiştirmek yerine falcao van persie vs. gibi yaşlanmış ve Prime dönemini bitirmiş topçular alarak taraftarının gazını indiriyorlar.
Oysaki ajax gibi takımlar 20-30 yıllık bir sistemi oturtmuş; yıldız oyuncu almıyor üretiyor tabiri caizse. Biz bu kafayla gidersek Avrupa'dan çok ümit beklememek lazım.
Ülkenin her yerinde olduğu gibi altyapılarda da torpil hakim. Oyuncuların %90'ı torpille alınıyor. Bu ülkeden bir şey olmaz.

Bir Avrupa başarısı gelecekse yine Galatasaray getirecek diye düşünüyorum. Belki 20 yıl sonra o da.

Seni tanımıyorum ilk defa gördüm nereden duyıyım?
Sen demeyince fenerlilerin öyle demediği anlamına gelmiyor.
Nereden biliyorsun istediğinizi?
60 yaşında mısın?
Bu kadar olay çıkmasa arkadaşın 59 öncesi şampiyonluklardan haberi bile olmadığını düşünmeye başladım.

Geri
Yukarı