2.000₺ büçli oyun bilgisayarı önerir misiniz?

sait.jobs

Kilopat
Yer
Ankara/Kalecik
Daha fazla  
Meslek
Software Builder
Öncelikle herkese iyi günler arkadaşlar.Ben bu yaz için okul kapanınca bir oyun laptop u almak istiyorum bütçem ise 2.000₺ bana iyi güzel bir bilgisayar önerebilirmisiniz ? Tercihen içinde i7 4 çekirdek (6mb yada daha yüksek) ve ya amd 4 çekirdekli işlemci ve 2 gb ekran kartı olsa yeter :)

Teşekkürler....

2Bin tl'ye i7 li laptop bulursunda ekran kartından performans bekleme sen oyun için alıcağım diyorsun bir de yani zor biraz. Masaüstü çok daha iyi olur.

2Bin tl'ye i7 li laptop bulursunda ekran kartından performans bekleme sen oyun için alıcağım diyorsun bir de yani zor biraz. Masaüstü çok daha iyi olur.
Öncelikle Konuma cevap verdiğin için teşekkürler.Evimde bir masa üstü bilgisayar var fakat onu gittiğim yere nasıl götürebilirim ki ? :) Ben yazın çok seyahat eden birisiyim.Dolayısıyla yaz tatilim hep yollarda geçiyor.E malum yollar uzadıkça sıkıntı artar.bir dakika 1 saatmişçesine geçer.Yani yollarda gittiğim yerler de yanımda bulunsun sıkıldığımda açayım oyun oynayayım diyorum.

Öncelikle herkese iyi günler arkadaşlar.Ben bu yaz için okul kapanınca bir oyun laptop u almak istiyorum bütçem ise 2.000₺ bana iyi güzel bir bilgisayar önerebilirmisiniz ? Tercihen içinde i7 4 çekirdek (6mb yada daha yüksek) ve ya amd 4 çekirdekli işlemci ve 2 gb ekran kartı olsa yeter :)

Teşekkürler....

2000 TL 'ye i7 bulailirsin. tabi marketlerde o fiyata zor bulursun ama internet sitelerinden alabilirsin. aşağıdakileri önerebilirim

1 - Lenovo Z500 59-379846 Notebook Fiyatı : 1.796,55 TL Kampanyalı Notebooklar > Lenovo

2- Lenovo Z510 59-413184 Notebook Fiyatı : 1.858,50 TL Lenovo Notebook > Lenovo

3- MSI CX61 2OD-231XTR Core i7-4702MQ 2.20 Ghz 8 GB 1 TB 2 GB VGA 15.6 FreeDos  Fiyatı : 1.682,56 TL MSI Notebook > MSI

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı