3000 TL'ye Acer aspire VN7-791G Önerir Misiniz ?

Neutral sen daha üst modeller ısı sorunuyla baş ettiğini söylemişsin Acer da daha üst model bi laptop gosterirsen sevinirim ya da bu dedikleriniz hakkında bir kanıt gösterin.

Bu arada şimdi anladım internette bir araştırma yaptıktan sonra Acer'ı Türk markası sananlar varmış(değil!...).Bence bu sebepten sevmiyorsunuz Acer(Eysır)'ı.

Biliyormuydunuz sevdiğiniz hatta aşık olduğunuz Monster'lar Türk markası ama sırf adını ilk duyduğunuzda garipsemediğiniz bir marka olduğu için Acer değil Monster.

Acer günlük kullanımda bile ısınma sorunu yaratabilen bir marka. Oyun amaçlı kullanıldığında nasıl olur siz tahmin edin.

İnsanları yanlış bilgilendirme, sen nereden vardın bu kanıya? 1.5 yıldır acer kullanıyorum 9-10 saat crysis 3 oynadığım halde kapanmadı bile . Hergün 5-10 saat arası açık ısınma denen bir şey yok.

Genel kullanıcı yorumları ve şahsi deneyimlerden biliyorum. Kullandığım 3 Acer dizüstünde de ısınma sorunu vardı, video izlerken bile kapanmalar oluyordu. Yazın bir bilişim firmasında çalıştım. Gelen HP ve Acer'ların %90'ı ısınma sorunuydu. Sizin kullandığınız sorunsuz olabilir ama genel olarak Acer'da ısınma sorunu var. Ayrıca sizin kullandığınız ürün sorunsuz çıktı diye herkesde öyle olacak diye bir şey yok. Biz kimseye Acer alma demiyoruz, sadece görüşlerimizi ve deneyimlerimizi aktarıyoruz. Alıp almamak kullanıcının kendi elinde.

Genel kullanıcı yorumları ve şahsi deneyimlerden biliyorum. Kullandığım 3 Acer dizüstünde de ısınma sorunu vardı, video izlerken bile kapanmalar oluyordu. Yazın bir bilişim firmasında çalıştım. Gelen HP ve Acer'ların %90'ı ısınma sorunuydu. Sizin kullandığınız sorunsuz olabilir ama genel olarak Acer'da ısınma sorunu var. Ayrıca sizin kullandığınız ürün sorunsuz çıktı diye herkesde öyle olacak diye bir şey yok. Biz kimseye Acer alma demiyoruz, sadece görüşlerimizi ve deneyimlerimizi aktarıyoruz. Alıp almamak kullanıcının kendi elinde.
Şimdi ben gidip 16 gb ramli tek ısı borulu 4 ghz islemcili gtx880 ekran kartlı bir bilgisayar alsam o bilgisayarda ısınma sorunu olsa sorun firmadamı yoksa o ürünü oyun amaçlı alanda mı? Asusun x550 serisinin hepsinde ısınma sorunu var yani az buz bir ürün sayısı değil bu şunun kanıtıdır: markayı kaliteli yapan firma değil alıcıdır. Bir alıcı sadece adını sevmediği için bir markayı sevmeye bilir hatta sadece kendi bilgisayarına kıyasla daha güzel olduğu için kendi bilgisayarını kurtarmak için kötüleye bilir. Yani sırf bu sebepten belkide Türkiye'deki sadece 1 kişi kötü dedi bu ürüne ve ondan duyanlar da kötü dedi bu şekilde bir döngü oluştu ozaman nasıl bu ürünün iyi olduğunu kanıtlaya bilirim ki?

Sen zaten kararını çoktan vermişsin. İnsanlar önermeyince ne bu laf yetiştirme çabası anlayamadım doğrusu. Yurtta oda arkadaşım Acerin V3 modelini almıştı sağolsun kışın hiç üşümedik. O günden sonra markaya karşı buz gibi soğudum denebilir. Çünkü ben markanın başarılı bir oyun bilgisayarını göremedim. Ben bir markayı değerlendirirken alacağım ürünün yanında daha önce yaptığı işlerede bakarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı