2,02 yüzdelik ile 1,89'luk lise gelir mi?

EgemenOS71

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, buraya geldiğiniz için teşekkür ederim. Bu sene lise sınavına girdim ve genelde yüzde 2, 02'lik dilime girdim. Benim istediğim okul geçen sene 1,89 ile kapatmış ancak ek tercihlerle giren kişilerin kaçlık yüzdelikle girdiklerini bilmiyorum. Ben bu sene ek tercihiyle zartıyla zurtuyla her şeyiyle zorlayacağım ama ondan önce sizin fikirlerinizde çok önemli. Sizce 2 ek tercihiyle birlikte bu liseye girme ihtimalim nasıldır? Olmadı bu seneyi geçirip nakil deneyeceğim böyle bir durumda da girme ihtimalim yüksek olur mu?(lisenin yüzdelikleri çok sabit değil her sene biraz oynuyor)

Prim? :DDD senin için nefesimi yormayacağım dostum iyi günler.

İşin içine yaş katmak gerçekten istemiyorum ama acemiliğine veriyorum. O sınavdan bizde çıktık bizde burada konular açtık ama kimseyle saygımı bozmadım. Kimseye de senin için nefesimi yoramam vs. diyerek konuyu kestirip atmadım. Fikir istiyorsan önce dinlemeyi öğren.

İşin içine yaş katmak gerçekten istemiyorum ama acemiliğine veriyorum. O sınavdan bizde çıktık bizde burada konular açtık ama kimseyle saygımı bozmadım. Kimseye de senin için nefesimi yoramam vs. diyerek konuyu kestirip atmadım. Fikir istiyorsan önce dinlemeyi öğren.

Fikir vermeyecekseniz neden konuya geliyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı