2,02 yüzdelik ile 1,89'luk lise gelir mi?

EgemenOS71

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, buraya geldiğiniz için teşekkür ederim. Bu sene lise sınavına girdim ve genelde yüzde 2, 02'lik dilime girdim. Benim istediğim okul geçen sene 1,89 ile kapatmış ancak ek tercihlerle giren kişilerin kaçlık yüzdelikle girdiklerini bilmiyorum. Ben bu sene ek tercihiyle zartıyla zurtuyla her şeyiyle zorlayacağım ama ondan önce sizin fikirlerinizde çok önemli. Sizce 2 ek tercihiyle birlikte bu liseye girme ihtimalim nasıldır? Olmadı bu seneyi geçirip nakil deneyeceğim böyle bir durumda da girme ihtimalim yüksek olur mu?(lisenin yüzdelikleri çok sabit değil her sene biraz oynuyor)

Hocam yazın bence, tabanlar yükseldi çünkü geçen sene ki sınav tartışmasız bu seneden zordu bu yüzden puanlar falan düşüktü ama sen yine yaz ilk sırada hatta sonra 2.sıraya garanti liseni yaz zarar gelmez. Zaten 2 tane yerleştirme dönemi var.

Sadece insanlardan fikir alıyorum, beğenmiyorsanız tıklamak veya mesaj yazmak zorunda değilsiniz hocam.

Hocam öyle şey mi olur? Biz birbirimizle paylaşmak durumundayız zaten.

Hocam yazın bence, tabanlar yükseldi çünkü geçen sene ki sınav tartışmasız bu seneden zordu bu yüzden puanlar falan düşüktü ama sen yine yaz ilk sırada hatta sonra 2.sıraya garanti liseni yaz zarar gelmez. Zaten 2 tane yerleştirme dönemi var.

Hocam öyle şey mi olur? Biz birbirimizle paylaşmak durumundayız zaten.

Sağolun hocam teşekkürler, bir arkadaş vardı "Bune böyle boyum uzarmı sorusu gibi, kahin miyiz biz?" yazmıştı ona demiştim:)

Bence haklı bir önerme. Kimse bilemez bunu. Dene ve gör. Kahin değiliz.

Hocam niye hala buradasınız ve niye kendinizi sanki onu yazan kişi değilmiş gibi tanıtıyorsunuz? Hiç oyalanacak başka birşeyiniz yok mu?

Ben bir fikri olan insanlara sordum bunu, saçma geliyorsa mesaj yazmadan geçebilirisiniz.

Hocam niye hala buradasınız ve niye kendinizi sanki onu yazan kişi değilmiş gibi tanıtıyorsunuz? Hiç oyalanacak başka birşeyiniz yok mu?

Ben bir fikri olan insanlara sordum bunu, saçma geliyorsa mesaj yazmadan geçebilirisiniz.

Yazan ben değilim dedim mi? Sadece dediğimin haklı bir önerme olduğunu savundum. Ayrıca buraya konu açıyorsan ve karşındaki kişi konuyla alakalı yorum yapınca sinirleniyorsan kusura bakam o senin sorunun. Hangi lise olduğunu yazmamışsın veya hangi şehir olduğunu. Biz o liseye talebin olup olmayacağını nereden bilelim? Boş beleş konuşarak prim kasma.

Yazan ben değilim dedim mi? Sadece dediğimin haklı bir önerme olduğunu savundum. Ayrıca buraya konu açıyorsan ve karşındaki kişi konuyla alakalı yorum yapınca sinirleniyorsan kusura bakam o senin sorunun. Hangi lise olduğunu yazmamışsın veya hangi şehir olduğunu. Biz o liseye talebin olup olmayacağını nereden bilelim? Boş beleş konuşarak prim kasma.

Prim? :DDD senin için nefesimi yormayacağım dostum iyi günler.

Geri
Yukarı