2.4 GHz mouse alıcısını takınca internet yavaşlıyor

Gayet tabii herkesin bakış açısı aynı olmayacaktır.

Ama mouse en nihayetinde yani suya veya darbeye karşı sağlamlık konusu çok lüzumsuz geliyor bana. Masaya da sürekli sıvı döken, fareyi duvardan duvara çarpan (hoş, bence çarpsanız da fark etmez sağlamlık anlamında aşırı güvenlidir magnezyum günün sonunda) biri değilseniz dert edilecek bir konu yok.

Teknik altyapısı gerçekten ciddi seviyede bir mouse. Verilen her kuruşa değecektir. Herkes fellik fellik stok takibi yapıyor, emin olun boşa değil :)
Sayenizde fareyi alma isteğim 10 kat arttı ama malum pahalı 🥲 . Pek su döken biri değilim toz olma konusu kafamı karıştırmıştı ama halledilir sanırım bir şekilde . Boşa çıktığım bir zaman almayı düşünüyorum artık ne kadar sürer bilmiyorum. Anlattığınız için teşekkür ederim 🙏

Sayenizde fareyi alma isteğim 10 kat arttı ama malum pahalı 🥲 . Pek su döken biri değilim toz olma konusu kafamı karıştırmıştı ama halledilir sanırım bir şekilde . Boşa çıktığım bir zaman almayı düşünüyorum artık ne kadar sürer bilmiyorum. Anlattığınız için teşekkür ederim 🙏
Rica ederiz :) Sormak istediğiniz, merak ettiğiniz detaylar olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı