2.5 inç SSD kutusu önerisi

refikilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Bilgisayarımda depo olarak kullanmakta olduğum Samsung 870 EVO 1 TB dahili SSD hardiskimi taşınabilir olarak kullanmak için SSD kutusu almak istiyorum. Satın alanların yorumlarına baktığımda, sallanıyor diyorlar diyenler var, ısınıyor diyenler de var. SSD nasıl ısınır ona da aklım yatmadı ama tereddüt ettim, burada uzun süre sorunsuz kullanan arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Ben bu tarz kutularda HDD kullanıyorum, SSD'ler daha değerli olduğu için onları doğrudan PC'ye takarak kullanıyorum.

Çok özenmiyorum böyle parçalara ama şu kutuyu uzun zamandır kullanıyorum gayet de menunum. Sallanmayı önlemek için içinden yapışkanlı bir aparat çıkıyor ve onu kullanarak sallanma sorununu çözüyorsun.

Ben bu tarz kutularda HDD kullanıyorum, SSD'ler daha değerli olduğu için onları doğrudan PC'ye takarak kullanıyorum.

Çok özenmiyorum böyle parçalara ama şu kutuyu uzun zamandır kullanıyorum gayet de menunum. Sallanmayı önlemek için içinden yapışkanlı bir aparat çıkıyor ve onu kullanarak sallanma sorununu çözüyorsun.

Aslında tam bana uygun ürün, 2 Adet satın almayı düşünmüştüm ama, benim kasanın üstündeki USB portları çalışmıyor, kablo kasa arkasındaki fortlara göre çok kısa, masaüstüne uzanmaz, ayrıca 2 adet 3.0 USB kablosu alarak kullanmayı düşündüm ama kablo fiyatı ürün fiyatınında çok üstünde.
Teşekkürler.

Son düzenleme:
Aslında tam bana uygun ürün, 2 Adet satın almayı düşünmüştüm ama, benim kasanın üstündeki USB portları çalışmıyor, kablo kasa arkasındaki fortlara göre çok kısa, masaüstüne uzanmaz, ayrıca 2 adet 3.0 USB kablosu alarak kullanmayı düşündüm ama kablo fiyatı ürün fiyatınında çok üstünde.
Teşekkürler.
Rica ederim.

Kasanın konumu değiştirip kısa kablo ile kolay kullanılabilir hale getirmek ya da bir şekilde SSD'yi harici kullanmak değil de normal bir şekilde doğrudan kasada kullanmak gibi başka çözümler bulmalısın o halde.

Kolay gelsin.

Geri
Yukarı