2,5 milyona suv sedan karışık araç önerisi

Hocam neredeyse 1 saattir konu sahibiyle burada yazışıyoruz. Uzatmanızın manası yok bırakın konu sahibi ne istiyorsa ona göre yorumlasın arabayı sizin savunduğunuz kişi veya siz almayacaksınız sonuç olarak. Alıyorsanız da hayırlı olsun ne diyelim.
Beyler farklı araçlar görebilmek için yazdım 500 k önemli olursa 50 binde deil 100 binde olur o kadar küçük bişeye takılmak saçma
Bir Toyota klasiği.
Ama önden gayet güzel

@aytuncumsubisey 4.5 dizel motorlusunu düşünelim mesela. Bu fiyata 2011-2013 arası modeller geliyor sanırım. Şehir içi en iyi ihtimalle 14-15 litre yakacaktır. Böyle bir aslan için çok normal bence.

Bu Sequoia modelini Ankara'da görmüştüm. Çok şaşırmıştım ilk gördüğümde. Amerikan pazarına yöneltilmiş bir araba diye biliyorum. Çünkü Amerikalılarda bir araba ne kadar büyükse o kadar iyi tarzında bir inanç var diyebiliriz.
Sanırım plakası yeşildi değil mi? Konsolosluk aracı olur genelde. :D

Beyler farklı araçlar görebilmek için yazdım 500 k önemli olursa 50 binde deil 100 binde olur o kadar küçük bişeye takılmak saçma

Ama önden gayet güzel
Hocam güzel evet fakat düşünsenize 7 küsür milyon paranız var aşağıdaki mi LC mi?

Ben olsam;

geri kalan para ile motorunu güncelleştiririm.
Başkan bu galeri yi uzun zamandır takip ediyorum güzel arabalar var ama önceden böyleydi hala öyle mi bilmiyorum ama arabaların yarısı ağır kayıtlıydı

Sanırım plakası yeşildi değil mi? Konsolosluk aracı olur genelde. :D
O kadar hatırlamıyorum vallahi. Büyük ihtimal dediğiniz gibi olabilir. Zaten Türkiye'de toplasan 2-3 tane vardır o araçtan. Daha gördüğümde 12-13 yaşındaydım. Arabalara yeni merak sarıyordum şok olmuştum görünce. Şanslıyım baya o arabayı gerçek hayatta canlı şekilde görebildiğim için.

Geri
Yukarı