2 adet Monster T7 v25.1 alımında indirim yapılmıyor

Çok önemli bir şey değilse zevkine harcama yapmak israftır. Ve bu pahalılıkta kesinlikle tasarruf gerek.
Alınan şeye ihtiyacın varsa, örneğin ben Bilgisayar ile iş yapan biriyim 100000TL harcama yaptım son 2 haftada. Şu sadece dolar nedeni ile karın 50-60K $. İhtiyacın yoksa tabiki israf etmeyeceksin. TL'de durmadan yatırım yapacaksın.

Zevkinize para harcamayın lütfen sadece temel düzeyde yaşayacak kadar harcayın, neden? Çünkü israf... İyi ki alabiliyorken 2 ay önce zevkime 30 bine laptop almışım, şimdi 45 bin istiyorlar. Zaten yurtdışına gitmek, dünyayı görmek yalan oldu. Bari bir laptop alalım israflar aşkına.

2 tane alınca indirim vermeleri mi gerekiyor? Sanki başka bir marka 2 tane alınca indirim yapacak.
Evet. Kurumsal alım yapıyorum hocam. Sayının artacağı da söz konusu. Buna rağmen site fiyati üzerinden verdiler. Yani 17 k olan v25.1 e 19. İstediler :D
Kanka kuruyemişçi değil ki adamlar, arkadaşın dediği gibi 2 tane alınca ne yapacaktı ki?
Kurumsal.
2 tane alınca indirim ve özel muamele yapacak laptop bulamadim, kriterlerin değişmesi şart.
Almazsın kanka o zaman :)

Geri
Yukarı