2 ayda TYT matematikten 5-10 net yapılabilir mi?

Jans

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Dil öğrencisiyim. Dil öğrencisi olduğum için sene boyunca hep İngilizce ve TYT derslerini çalıştım ancak matematik dersine hiç çalışamadım. Şu an hiç temelim yok ama matematikten özel ders alarak sınava 2 ay kalmışken en azından bir 5 net yapabileyim istiyorum.

Sizce 2 ayda TYT matematik dersinden 5 net yapılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Dil öğrencisiyim. Dil öğrencisi olduğum için sene boyunca hep İngilizce ve TYT derslerini çalıştım ancak matematik dersine hiç çalışamadım. Şu an hiç temelim yok ama matematikten özel ders alarak sınava 2 ay kalmışken en azından bir 5 net yapabileyim istiyorum.

Yaparsın.

Hiç denemeye girdin mi kanka? Girmemişsin gibi duruyor çünkü. Şimdi çalışmasan bile 5 net yapabileceğini düşünüyorum. 2 ay çalışsan 15 nete çıkabilirsin.

Hocam ilk 12 konu ve problemleri biraz halledin zaten 10 neti geçersiniz. Ek olarak 5 netle de yetinme, herkesin yapabileceği 6-7 soru oluyor zaten. Biraz çalış ve 10+ hedeflemeye çalış. Dilde yapacağın her bir matematik sorusu çok çok önemli.

Geri
Yukarı