2. dönem 1. sınavlar yapılacak

Bence de böyle. 1. sınavları yaptıracaklar ki karne verebilsinler. Onlar için 2. sınavlar önemli değil. 1. sınavlar yapılacak ve vakalar patladığı için tekrar karantinaya alacaklar.

Aynen öyle. 1. dönem zaten herkes tüm derslerden 1 sınav oldu. 2. dönem de öyle olacak. Nisan'ın ilk haftasına kadar, herkes 2. dönemin 1. sınavlarını olacak. Sonra zaten kapanma ve 3. dalga. Derken yıl bitecek. Mayıs ve Haziran kaldı şurada. Turizm de geliyor. O yüzden açıp vakaları patlatmazlar.
Hocam ben sadece mantık yürüttüm. Ben de yüzyüze yapılması taraftarı değilim ama MEB ne isterse uyacağız, yapacak bir şey yok.

Yemin ediyorum ki. Şu MEB'den kurtulmama az kaldı. Şafak sayıyorum resmen😒

Arkadaşlar sınavlar olacak uçarı kaçarı yok, bak bu hafta salı günü 2. sınavları olduk salı günü yine devam ediyor0 kalan sınavlar bu saatten sonra ne iptal olur ne de ertelenir

Son düzenleme:
2. sınavları nasıl oldunuz dostum MEB'in genelgesinde 29 Mart 16 Nisan aralığı yazıyordu.

Bildiğin hatta yarın kimya felsefe sınavım var sonra bitiyor. Biz 1. sınavları kasım'ın başında olduk. O yüzden.

Nasıl oldunuz :D ben hala erteleneceğini düşünüyorum

Hocam başka çare yok. Mecbur olacaksınız. Çalışın derim. :D

2. dönem 15 Şubat'ta başladı ve tam 1 ayda neredeyse tüm derslerde 3 ünite işledik. 3 ayda işlenmesi gereken 3 üniteyi 1 ayda işleyip, 2 hafta sonraya (1 Nisan) sınav koyup, çalışıp sınava girmemiz bekleniyor. Biraz zaman verilse çalışacağız ama o da verilmiyor. :D Turizm sezonu geleceği için sanırım, aklıma başka bir sebep gelmiyor çünkü.
Bruh moment öyle bir andır ki yüz yüze görmediğin dersten yüz yüze sınava girersin.

Arkadaşlar sınavlar olacak uçarı kaçarı yok, bak bu hafta salı günü 2. sınavları olduk salı günü yine devam ediyor0 kalan sınavlar bu saatten sonra ne iptal olur ne de ertelenir
Evet sınavlar olacak ama erteleneceğini düşünüyorum, geçen dönem biz sınavları kasımda olmuştuk ama ülkenin %60’ı geçen hafta oldu, aylarca ertelendi. Bu sefer siz erken olmuşsunuz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı