2. el bilgisayarı tamirciye verdikten sonra Valorant'tan ban yemek

Bence ben söyle düşünüyorum satıcı kendi hesabında 3.parti uygulama kullanarak anakarta HWID ban yedirtdi ve kalıcı olarak anakartta HWID ban var o yüzden ban yiyiorsunuz aynı sorun başıma geldi laptopumda desteğe yazarak 3 ay sonra açılacağını söylediler ve hesabımı açamayacaklarını söylediler hesap boşa gitmişti chatengine programı yüzünden yemiştim banı PC de olduğu için.

Chatengine kulandım daha önce ama yemedim tuhaf acaba oyun sırasında mı açtın veya açıktı?

Şöyle rankın immo3 bilgisayarım eskiydi yeni güzel PC alıp oyun dünyasında en azında bir şeyler deniyecektim şansızlık olduk. Şu an daha iyisini sıfır topladım inşallah başıma yine böyle bir olay gelmez onda da.

Bence ben söyle düşünüyorum satıcı kendi hesabında 3.parti uygulama kullanarak anakarta HWID ban yedirtdi ve kalıcı olarak anakartta HWID ban var o yüzden ban yiyiorsunuz aynı sorun başıma geldi laptopumda desteğe yazarak 3 ay sonra açılacağını söylediler ve hesabımı açamayacaklarını söylediler hesap boşa gitmişti chatengine programı yüzünden yemiştim banı PC de olduğu için.

Satıcı garip birisi sürekli alıp satıyor anakart 1 aylık dedi bana ve birisinden almış ona sormuş konuşmaları bana attı. Ben uyduryormuşum öylr bir şey yok öyle yazmış oğlan. Kendisi denedi bana video çekerek mesaj atıyor banlanmadım diye. Delaylı ban atıldığı için rekabetçi maç bittiğinde çek inanacağım dedim sana. Aradan 1 saat geçti atmadı geri ben mesaj attım ne oldu diye. Oynadım kapattım banlanmadı video unuttum atmayı diyor. Tam dövmelik aslında da uğraşacak vaktım yok.

Geçmiş olsun hocam, desteğe yazmayı kesmeyin kelimelerinizi değiştirerek yazın durumu en ince ayrıntısına kadar anlatın. Belki yararı dokunur.

İnternetten hazır sistemleri bu yüzden çok sevmiyorum ve bilgisayarı biraz daha fazla para vererek kendin toplamak daha iyi bence. O hazır sistemler neden çok uygun diye kimse sormuyor. Hatta geçenlerde biri hazır sistem almış ve içinde oyun yüklüymüş galiba ama ne kadar doğru söylüyor orasını bilemem.

İnternetten hazır sistemleri bu yüzden çok sevmiyorum ve bilgisayarı biraz daha fazla para vererek kendin toplamak daha iyi bence. O hazır sistemler neden çok uygun diye kimse sormuyor. Hatta geçenlerde biri hazır sistem almış ve içinde oyun yüklüymüş galiba ama ne kadar doğru söylüyor orasını bilemem.
Hazır sistemler sıfırdır öyle dandik 2. El satan yerlerden almıyorsan tabi. Vatan, itopya gibi yerlerden alıpta oyunu ban yiyen kişi göremezsin.

Hazır sistemler sıfırdır öyle dandik 2. El satan yerlerden almıyorsan tabi. Vatan, itopya gibi yerlerden alıpta oyunu ban yiyen kişi göremezsin.
Mesajı hangi konuda okudum unuttum ama adam öyle yazmıştı işte. Hazır sistem almış ve içinde oyun kuruluymuş. Birileri SSD saatine bak demişler ama sonra başka cevap yoktu konuda.

Valorant bilgisayarında virüs bulsa direk hesap banlar. Bende 3. parti program yüklüydü. Arkada çalışmamasına rağmen hesabımı banlamıştı. O günden beridir valorant oynamayı bıraktım. LOL'de bir sorun yok nedense. Bilgisayarcı muhtemelen crack yapan bir program yüklemiş yada sisteminizde hile programı kurulu.

Valorant bilgisayarında virüs bulsa direk hesap banlar. Bende 3. parti program yüklüydü. Arkada çalışmamasına rağmen hesabımı banlamıştı. O günden beridir Valorant oynamayı bıraktım. LoL'de bir sorun yok nedense. Bilgisayarcı muhtemelen crack yapan bir program yüklemiş ya da sisteminizde hile programı kurulu.

Benim sorunum zaten 3. yazılı parti programından mı ban yedim yoksa anakart banlı mıydı zaten onu çözsem oğlanla kavga ettim zaten bu olay yüzünden Valorant mesaj atıyorum sadece bot mesajı atıyor neden ban yediğimi yazmıyor.

Ben şimdi sıfır kendim topladım parçaları tekrar kurulum için bilgisayarcıya verecdğim inşallah oğlandan aldığım bilgisayarı anakartı banlıdır eğer Windows kurup tekrar anlamadan ban yersem kötü olur. Sadece Valorant oynuyorum çünkü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı