Valorant'tan 1 yıl ban yemek

Radeons

Hectopat
4 gün önce 1 ay ban yemiştim spamdan dolayı hesap açıldıktan 1 gün sonra hesabınız 1 yıl uzaklaştırma aldı yazıyor. Bu neden oldu ve bu süreyi azaltma imkanımız var mı? Valorant ticket attım 8 saat oldu ve halen bakmıyorlar. Acaba başına gelen oldu mu?
Aceleyle yanlış yere bile yazmış olabilirim kusura bakmayın :(

4 gün önce 1 ay ban yemiştim spamdan dolayı hesap açıldıktan 1 gün sonra hesabınız 1 yıl uzaklaştırma aldı yazıyor. Bu neden oldu ve bu süreyi azaltma imkanımız var mı? Valorant ticket attım 8 saat oldu ve halen bakmıyorlar. Acaba başına gelen oldu mu?
Neden ban yemiştin?

Riot destek mesajlarını cevapsız asla bırakmıyor. Az daha bekle 24 saat içerisinde kesinlikle cevap alırsın.

Valoranttan ban yediysen haketmişsindir. Valorantta banları botlar atıyor. Yani o banı atan bot chatte bir şey spamlamadığın veya birine küfür etmediğin sürece sana ban atmaz. Kendi düşen ağlamaz diye bir deyim var.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı