2. el CBR 125R tüm masraflar ne kadar olur?

Yunus KRGL

Femtopat
İyi günler dilerim herkese.

2 Yıl sonra ehliyet alacağım Allah izin verirse. Babam motor bağımlısıdır ve babamla motor almaya karar verdik. A1 ehliyet alacağım ve motor olarak 2. el CBR 125 r seçtik.
(Parça ucuzluğu, kolay sürüşü, göze hoş gelmesi) gibi nedenlerden dolayı seçtik.

Babam motoru alacak ben sigorta, ekipman, ehliyet vb. şeylerin masrafını karşılayacağım.
Alacağım bu tür gereksinimlerin toplam karşılığı ne kadar olur?

Motor 10 bin TL olacak.

Parayı nerede bulacağım diyorsanız arkadaşla tanıdık bir abinin sanayi de ki dükkanına gideceğiz😄

Alacağın ekipmana ne kadar bütçe ayırırsan o kadar dayanıklı sağlam ekipmanlar alabilirsin. Benim önerim motorun eksiklerini tamamlamadan önce ekipmana güzel bir bütçe ayırıp sonradan onları düşünmen yönünde olur. Bende 2021 yılında A1 ehliyet sınavına katılıcam inşallah hakkımızda hayırlısı olur. Buradan Barkın abimizede Allah rahmet eylesin tekrardan. :(

Saydığınız ekipman, sigorta, ehliyet dediğiniz her şeyin her yıl fiyatı kat ve kat artmaya devam ediyor motoru bilemem tabii. Ehliyet mümkün değil ancak ekipmanlarınızı şimdiden almaya başlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Hatta yerinizde olsam motoruda alır 2 sene içinde rahat rahat toplardım hem de harika bir anı olur.

Saydığınız ekipman, sigorta, ehliyet dediğiniz her şeyin her yıl fiyatı kat ve kat artmaya devam ediyor motoru bilemem tabii. Ehliyet mümkün değil ancak ekipmanlarınızı şimdiden almaya başlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Hatta yerinizde olsam motoruda alır 2 sene içinde rahat rahat toplardım hem de harika bir anı olur.
Şuan borç olduğu için almıyoruz. Ekipmanlara şimdi başlarım birikim yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı