CBR 125R alınır mı?

Kararsız kaldım Tarsus'ta yaşıyorum küçük bir yer direk R25 mi alsam? Ehliyetsiz.

Hocam bana kalırsa kendi fikrimi söylüyorum 250CC kategorisinde NK250, CBR250, veyahut R25 alırdım. Ancak şöyle bir durum var R25 denilen motor genelde çok yorulmuş olur eğer yüksek bir fiyattan temizini almazsanız. Bütçenizi belirtmemişsiniz ha sorun yok para konusunda diyorsanız R25 alın. Ama gidip sahibindenden fiyatı en düşüğe çekip ilk sıradaki 10 motordan birini alacaksanız uzak durun.

Hocam bana kalırsa kendi fikrimi söylüyorum 250CC kategorisinde NK250, CBR250, veyahut R25 alırdım. Ancak şöyle bir durum var R25 denilen motor genelde çok yorulmuş olur eğer yüksek bir fiyattan temizini almazsanız. Bütçenizi belirtmemişsiniz ha sorun yok para konusunda diyorsanız R25 alın. Ama gidip sahibindenden fiyatı en düşüğe çekip ilk sıradaki 10 motordan birini alacaksanız uzak durun.
Tavsiyen için teşekkür ederim. Bütçe tam belli değil ama 110k ya kadar çıkabilirim. Tercihim r25 ten yana.

O motora o para verilmez, artist gibi binersin ama çıkacak ses 125CC fıtı fıtı fıtı. (motosiklet kaporta sensin, binenin aklı yok bence) bisiklet daha mantıklı.

Binenin aklı yok mu? Bence insanların kendi yaptığı hobilerine "aklı yok" olarak nitelendirmen senin ne kadar vasıfsız ve boşa giden bir hayatın olduğunu sergiliyor minik dostum.

O motora o para verilmez, artist gibi binersin ama çıkacak ses 125cc fıtı fıtı fıtı. (Motosiklet kaporta sensin, binenin aklı yok bence) Bisiklet daha mantıklı.
Motosiklete binip üzerinde 200 metre gittikten sonra muhtemelen hayatının geri kalanı boyunca bineceğin veya binmek isteyeceğin bir alet için büyük konuşma derim.

Bütçemi çok zorlamıyım diyorsan rs200 de bakabilirsin. ( ne alırsan al düzgün bin, a1 okula git gel yazdığına göre daha liselisin herhalde, aman diyim gaza gelip taklaya gelme.)

Yeni konular

Geri
Yukarı