2. el ekran kartı alırken nelere dikkat edilmeli?

akbay64

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Sahininden.com'dan 2. el ekran kartı alacağım. 2. el ekran kartı alırken nelere dikkat etmek gerekir? Ekran kartını nasıl test edebilirim yorulmuş mu diye?
Q8400 için RX 460 ya da 750 Ti almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mining yapılmamış olması ve değerlerinin orijinaldeki ile aynı olması. Yani sahte bir kart olmaması. Soğutmasının güzel olması. Bir de Driver sorunlu bir model olmaması. Bunlara dikkat edin.

FurMark testi yapıp alabilirsiniz, alacağın kartlar mining için pek elverişli değil ama yine de stress testine sokmakta fayda var.
Arkadaşlar ben Sahininden.com'dan 2. el ekran kartı alacağım. 2. el ekran kartı alırken nelere dikkat etmek gerekir? Ekran kartını nasıl test edebilirim yorulmuş mu diye?
Q8400 için RX 460 ya da 750 Ti almayı düşünüyorum.
Hocam bütçen nedir? Bütçen dahilinde ise GTX780 karta sahibim. Yükseltme için satmak istiyorum, forumdan alman daha güvenilir olabilir. :)

2. el ekran kartı "almamaya" dikkat etmek gerekiyor bence. Dürüst satıcılar endemik bir tür olmaya başladı çünkü.

:D benim sistemede 0 ne alabilirim ki ?
2. el ekran kartı "almamaya" dikkat etmek gerekiyor bence. Dürüst satıcılar endemik bir tür olmaya başladı çünkü.
FurMark testi yapıp alabilirsiniz, alacağın kartlar mining için pek elverişli değil ama yine de stress testine sokmakta fayda var.

Hocam bütçen nedir? Bütçen dahilinde ise GTX780 karta sahibim. Yükseltme için satmak istiyorum, forumdan alman daha güvenilir olabilir. :)
GTX780 benim sisteme ağır gelmez mi ?
Sizlerden birde sahibinden.com için yorum bekliyorum burdaki alışveriş nasıl oluyor ürünleri inceliyorum ama satın alma ile ilgili hiç birşey yok

Yeni konular

Geri
Yukarı