2. el G910 sorunlu çıktı ne yapmalıyım?

kinqisback

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2.el G910 klavye aldım iade etmek istiyorum karşı taraf iade kabul etmiyor 14 gün parayı geri yatıracağım diye beni oyalamıştır 1 ay olmuştur alınalı mesaj geçmişinde kanıtları vardır. 14 günden önce iade etmek istedim tuşları bazen çift basıyor bazen basmıyor bu tüketici haklarında gizli kusur sayılır mı? Geldiğinde klavyenin üstünde madde olduğunu fark ettim sanki geçici olarak klavyenin tuşları düzgün çalışması için müdahale edilmiş gibiydi, gizli kusura girer mi bu olay? hile ile örtbas edilmiş arızası iade hakkım var mı hâla? 1.5 ay olacak neredeyse oyaladı beni, paramı geri yatıracağını vadetti ama yatırmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum 2. Elde garanti olmaz diye biliyorum. En fazla dolandırıldım diye dava açarsın. Yani satıcınjn iyi niyetine bağlı geri almak.

Dostum parana yazık olmuş eğer kargo ile aldıysan aldığın yere(Letgo, sahibinden vs.) İlet ve davaya gidiceğini söyle(davaya gitmek daha masraflı sadece göz korkut) eğer ilgilenirlerse şanslısındır ilgilenmezler ise şansına küs bir bilgisayarcıda yaptırmaya götürebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı