2. el gainward Phantom RTX 3080 12 GB - 10.000 TL'ye alınır mı?

Voiljin

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,

Başlıkta belirtildiği gibi, 2. el olarak bu kart satın alınır mı?

Satıcı; TR garantili olduğunu, 6 aylık ürün olduğunu, garantisi faturası ve kutusunun bulunduğunu, tamir görmediğini ve miningte kullanılmadığını, istenilirse test edilerek alınabileceğini söylüyor.

Sizce bu fiyata bu kart alınır mı? Ve alınacak olursa eğer nelere dikkat edilmeli?

Alışveriş Sahibinden.com üzerinden "Param Güvende" ile yapılacak.

Selam arkadaşlar,

Başlıkta belirtildiği gibi, 2. el olarak bu kart satın alınır mı?

Satıcı; TR garantili olduğunu, 6 aylık ürün olduğunu, garantisi faturası ve kutusunun bulunduğunu, tamir görmediğini ve miningte kullanılmadığını, istenilirse test edilerek alınabileceğini söylüyor.

Sizce bu fiyata bu kart alınır mı? Ve alınacak olursa eğer nelere dikkat edilmeli?

Alışveriş Sahibinden.com üzerinden "Param Güvende" ile yapılacak.

Hocam alıcı olsanız bile Param Güvende'ye güvenmeyin derim.
Eğer ki alacağım diyorsanız kargoyu video ile birlikte açın.

Asıl cevaba gelirsek garanti ve fatura duruyorsa mining yapılmamışsa alınır.

Pahalı. 8500-9000 TL arasında normalde.
Mining yapılmışlar o fiyata değil mi ? Bu daha 6 aylık, yeni kart. Yine de pahalı mı diyorsun ?

Hocam alıcı olsanız bile Param Güvende'ye güvenmeyin derim.
Eğer ki alacağım diyorsanız kargoyu video ile birlikte açın.

Asıl cevaba gelirsek garanti ve fatura duruyorsa mining yapılmamışsa alınır.
Bildiğim kadarıyla 12 GB modelleri 2022 yılında çıktı zaten, mining yapılmış olsa bile 6 ayda ne kadar yorulmuş olabilir ki kart diye düşünüyorum bir yandan da

Mining yapılmışlar o fiyata değil mi ? Bu daha 6 aylık, yeni kart. Yine de pahalı mı diyorsun ?
Herkes herkesi kandırıyor hocam. Sizin aldığınız ürün de mininglidir. Miningli ya da miningsiz ayırt edemezsiniz. Ayrıca mining yapmak kartı patlatmıyor, öldürmüyor. Sıcaklık dereceleri iyiyse alınır.

Herkes herkesi kandırıyor hocam. Sizin aldığınız ürün de mininglidir. Miningli ya da miningsiz ayırt edemezsiniz. Ayrıca mining yapmak kartı patlatmıyor, öldürmüyor. Sıcaklık dereceleri iyiyse alınır.
Anladım teşekkür ederim,

Peki benim attığım model 12 GB'lik versiyonu olduğu için 10 GB'lik versiyonlardan biraz daha pahalı olması muhtemel, 10 GB'lik versiyonlarla arasında ne kadar fark olmalı ?

Anladım teşekkür ederim,

Peki benim attığım model 12 GB'lik versiyonu olduğu için 10 GB'lik versiyonlardan biraz daha pahalı olması muhtemel, 10 GB'lik versiyonlarla arasında ne kadar fark olmalı ?
Çok fark olacağını düşünmüyorum ama 2 GB VRAM az denecek kadar da değil. Fiyat farkına değmez bence. Ayrıca Gainward yerine MSI olması da var.

Geri
Yukarı