2. El GTX 1080 Ti vs RX 5700 XT

Boş yapıyorsun. Insanların ne kullandıklarını bilmeden ve ne yaptıklarını bilmeden. Ben kartın arızalı olduğunu garantiye kanıtlayana kadar aylarca uğraştım ve kanıtladım. Sapphire arızalı ürünlerine sorun yok diye çoğu insana geri yolluyor.
Anlamadiginiz nokta da bu zaten ne diyorum size bir okuyun once. Bunu kontrol eden Sapphire degil. Satin aldigin firmanin artik itopya, vatan her neyse anlasmali olduklari servis kontrolu yapar. Bilmediginiz gibi bos yapmakta da iyisiniz.
Saygilar.

Anlamadiginiz nokta da bu zaten ne diyorum size bir okuyun once. Bunu kontrol eden Sapphire degil. Satin aldigin firmanin artik itopya, vatan her neyse anlasmali olduklari servis kontrolu yapar. Bilmediginiz gibi bos yapmakta da iyisiniz.
Saygilar.
Anlaşmalı oldukları servis ne? Arena bakıyor. Bu servisi vatan ya da itopya seçmiyor. Sapphire firması diyor sen benim yetkili servisimsin diye aldığın firma değil, bu cahillikle gerçekten mücadele etmek zor olur sen her dediğinde haklisin çünkü daha aldığın ürünün servisligini, satın aldığın yerin anlaştığını sanıyorsan bence burda insanlara öneri yapma!

Anlaşmalı oldukları servis ne? Arena bakıyor. Bu servisi vatan ya da itopya seçmiyor. Sapphire firması diyor sen benim yetkili servisimsin diye aldığın firma değil, bu cahillikle gerçekten mücadele etmek zor olur sen her dediğinde haklisin çünkü daha aldığın ürünün servisligini, satın aldığın yerin anlaştığını sanıyorsan bence burda insanlara öneri yapma!
Millet şaşırmış sanki firmalar babalarının malı. Burada insanlar bir sisteme 5-6 K veriyor. Sorun çıktıktan sonra bu kişiler piyasada yok. Kart bariz sıkıntılı işte niye yanlış yönlendiriyorlar anlamıyorum. Ayrıca fiyat olarakta uygun falan değil.

Sizin gibi okuma yazma bilmeyen, okudugunu anlayamayan insanlarla muhattap olamam iyi gunler.

Satin aldigin firmanin artik itopya, vatan her neyse anlasmali olduklari servis kontrolu yapar.
Bu cümleyi 50 kişi okusun, 50'si de farklı bişey anlayacagini sanmam. Aldigin firmalar ürünlerin servisleri ile anlaşmıyor. Markalar kendi servislerini seçer. Mesela MSI'ın servispoint seçtiği gibi bu örnek, yani satın aldığın firma bir servisle anlaşmıyor.

Arkadaşlar 1080ti aldım fakat çok ısınıyordu geri iade ettim. Yazdıklarınızı okudum rx 5700xt sorunlu bir çip olduğunu yazmışsınız hangi marka olduğu fark etmek sizin bütçeyi zorlayıp rtx 2070 super almalımıyım ?

Arkadaşlar 1080ti aldım fakat çok ısınıyordu geri iade ettim. Yazdıklarınızı okudum rx 5700xt sorunlu bir çip olduğunu yazmışsınız hangi marka olduğu fark etmek sizin bütçeyi zorlayıp rtx 2070 super almalımıyım ?
İşini şansa bırakmak istiyorsan 5700 XT al, bırakmak istemiyorsan RTX 2070 SUPER al. Umarım anlatabilmişimdir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı