2. El hesap almayın!

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, günümüzde yaşanan 2. El hesap dolandırıcılığı ile ilgili bir konu yaptım. Artık bu tarz dolandırıcılık vakalarına artık umarım kimse inanmaz.

Çoğu oyun firması 2. El hesap satışlarının yasal olmadığını söylüyor. Microsoft bile 10 TL'ye aldığınız Windows Key'lerini yasal olmadığını söylüyor. Bu yüzden aldığınız hesapları sahibi 1 destek talebi açıp kanıt göstererek geri alabiliyor. Yani anlayacağınız alacağınız 2. El hesaplar yasal değildir. Hesapların sahibi geri alırsa yapabileceğiniz pek bir şey yok. Bu yüzden 2. El hesap almamanızı öneririm.

Kanıtlar:

Dolandırılma vakası:

Çok fazla çalıntı hesap aldım. Zaten offline olarak oyunu oynayıp hesabı salacaktım, hiçbir sorun yaşamadım. 1 kere hesap açılmadı 2. hesabı verdiler. Düzgün yerlerden alın.

Ben de her zaman almayın diyenlerdenim. Yalnız, oyun fiyatları yörüngeye çıktı. Alana da satana da bir şey demiyorum artık. Risk almak isteyeni de anlıyorum. Adam belki de hiç alamayacak o oyunu. En azından şansını deniyor. Ben fiyatı makul düzeye inmeden hiçbir oyunu almıyorum. Bazıları bu kadar sabırlı değil. Herkes kendi gibi hareket ediyor sonuçta.

İnsanları böyle yönlendirmen çok yanlış ben yaklaşık 2 ay önce War Thunder hesabımı bir arkadaşa bilinen bir site üzerinden uygun fiyata sattım. Ne arkadaş sorun yaşadı ne ben hatta parayı gönderdi ben hesabı sonra verdim. İnsanlar arasındaki güveni sağlamlaştırmak yerine neden azaltmaya çalışıyorsun.

En iyisi oynamak istediğin oyunun hesabını almak. Çünkü 2-3 ay sonra gideceğini bildiğin için sıkıntı olmuyor o zamana kadar da bitirmiş oluyorsun. :D

İnsanları böyle yönlendirmen çok yanlış ben yaklaşık 2 ay önce War Thunder hesabımı bir arkadaşa bilinen bir site üzerinden uygun fiyata sattım. Ne arkadaş sorun yaşadı ne ben hatta parayı gönderdi ben hesabı sonra verdim. İnsanlar arasındaki güveni sağlamlaştırmak yerine neden azaltmaya çalışıyorsun.
Hocam ama herkes sizin gibi değil çok fazla dolandırıcı var.Almaması daha doğru olur.

Geri
Yukarı