2. el i5 6500 ne kadar eder?

Piyasa koşullarında 400-900 TL arası kişisine göre değişkenlik gösterebilir. Ciddi satıcıysanız mümkün olduğunca ortalama bir fiyatta değer kılmanızı öneririm, ortalık çakal kaynıyor.

Piyasada en az 1000TL hocam i5 6500 nasıl 400 - 900?
Yani hocam bende 7500 vardı bundan birkaç ay öncesine 400 TL verenle de bizzat muhatap olmuşluğum var, hatta işlemciyi ilana çıkardığımda benimle aynı modeli satışa çıkaran bazı kişilerin 1000/1200 TL gibi uçuk fiyatlardan satışa çıkardıklarını da gördüm ama satılmıyor onlar zaten doğru düzgün. En iyisi orta karar bir fiyat belirlemek, olmuyorsa da ölü fiyattan vermek yerine satmamayı tercih ederim şahsen.

Yani hocam bende 7500 vardı bundan birkaç ay öncesine 400 TL verenle de bizzat muhatap olmuşluğum var, hatta işlemciyi ilana çıkardığımda benimle aynı modeli satışa çıkaran bazı kişilerin 1000/1200 TL gibi uçuk fiyatlardan satışa çıkardıklarını da gördüm ama satılmıyor onlar zaten doğru düzgün. En iyisi orta karar bir fiyat belirlemek, olmuyorsa da ölü fiyattan vermek yerine satmamayı tercih ederim şahsen.
Anladım ancak piyasa ney ise onu yazmak mantıklı, ben baktım piyasa hep en az 1000TL arkadaş 900TL'den ilana koysun bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı