2. el iPhone 6S alınır mı?

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
iOS 15'i alan en düşük telefon olduğun ve birkaç tane potansiyel alabileceğim telefon olduğundan bu modeli yazdım.
Aslında iPhone SE olsa çok güzel olurdu çünkü küçük telefon istiyorum ama pek görmedim ilan.

Apple ekosistemi hakkında pek bilgim yok. Samsung ve Xiaomi kullanmış biriyim. Genelde bilgisayarı kullandığım için telefonun büyüğü yerine küçüğü daha iyi olur benim için.

Bilgilendirin beni.

Yazmayı unutmuşum. Benim birden fazla telefonum var. Birindeki eksiklik bana çok etki etmez. Mesela wp. Bir telefona iki tane yüklerim. Diğerine hiç gerek kalmaz.

Ben oyun oynamıyorum telefonda.

Önceliğim Iphone SE . Ama ilan olarak Iphone 6s daha çok. Alma olasılığından başlığa onu yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitter iOS 13 istiyor mesela ama benim eski telefonumda var, daha önce indirdiyse eski sürümü indirebiliyorlar.

Bütçe yok diye iPhone 12 önerelim o zaman, yıllarca kullanılacak bir telefona benziyor.
1659383172654.png

Basit örnekle IOS 15 isteyen uygulama da bulunur ancak genel kullanıcının kullanacağı uygulamaları göz önünde bulundurmak önemli (bu arada cihaz IOS 14.5.1’deki iPhone 11).

Hocam bu arada 6S e 1500-2000 TL vermektense iPhone SE 1.nesil alabilirsiniz baktım biraz 2.ele bayağı var temiz cihaz 700-1500TL aralığında.

keşke benim de iOS 14 olsa.

iPhone 11 de iOS 15 problemlimi hocam?

Hocam internette orijinal 6S iOS 9 olarak gelir yazıyor. Hayatımda hiç iOS kullanmadığım için tam bilmiyorum fakat internette iOS 9'lu telefonların WhatsApp kullanamayacağı yazıyor. Bakabilirsiniz.
Zaten wp kullanmıyorum şuan. Uygulama yüklenip yüklenmemesi önemli.

Hocam bu arada 6S e 1500-2000 TL vermektense iPhone SE 1.nesil alabilirsiniz baktım biraz 2.ele bayağı var temiz cihaz 700-1500TL aralığında.

iPhone 11 de iOS 15 problemlimi hocam?
Zaten daha cok ilan olsa Iphone se diye söylerdim. Zaten SE almak istiyorum.

Hocam birkaç ay önce çıktı bu karar, iPhone 6'lara yeni WhatsApp güncellemesi gelmeyecek. Bizim aslında kıytırık anlaşmaları okumadan kabul ettiğimiz sözleşmeleri onaylayıp whatsaap kullanmaya devam ederken iPhone 6 kullanıcılarına bu sözleşmeler gelmeyecek gelemediği içim kabul edemeyecek edemeyeceği için kullanamayacak.

Kavga çıkmışta arada kalmış gibi hissediyorum.
1 Sosyal medyayı pek kullanmıyorum. Redditin eski versiyonu kullanılmaya devam edilirse güzel olur. Olmasa da zaten
Benim birden fazla telefonum var.
2 Minimum bütçe ile en ileri ios sürümünü alan bir telefon istiyorum. Ama yeni sürüm gelmemesi benim için çok sorun olmayabilir ilerde. Sadece o telefona uygun eski ,genel uygulamaları yükleyebilsin yeter.
3 Belki baya ilerde maks bütçe ile iphone alabilmeyi düşündüğümden yeni,güncel şeyler derdim yok.
4 Sadece tadına bakmak istiyorum şu ios ekosisteminin. Günlük kullanıma yetsin yeter. Mesela adım saysın, alarmı,sayacı,haritası, youtube,tarayıcısı ve müziği gibi şeyleri olsun yeter.

Soru 1: Yeni sürüme geçtiği için mi cihazlar yavaşlıyor?
Soru 2: Önceki sürüme geri döndürülenebilinir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı