2. el iPhone X alınır mı?

Ben 1.5 sene boyunca kullandım iPhone X modeli herhangi bir sorun ile karşılaşmadım hocam zaten eski cihaz. Evet kronik olarak problemleri vardı ilk çıktığı dönemde ancak garantiye verilip genelde swaplandı o cihazlar yani piyasada satılan 2. el iPhone X'lerde sorunsuz yazıyor ise kontrol edin daha sonrasında sorun çıkacağını düşünmüyorum.
Zaten gündelik olarak telefonu iyi fotoğraf çekebilmek sosyal medya ve "alo" yapmak için kullanıyorum benim için Face İD ve dediğim gibi böyle ufak tefek kafaya takılmayacak şeyler önemli değil bakalım dediğim gibi biraz daha piyasaya bakıyorum yakın zamanda da konuya ek mutlaka paylaşırım aldığım cihazı.

Zaten gündelik olarak telefonu iyi fotoğraf çekebilmek sosyal medya ve "alo" yapmak için kullanıyorum benim için Face İD ve dediğim gibi böyle ufak tefek kafaya takılmayacak şeyler önemli değil bakalım dediğim gibi biraz daha piyasaya bakıyorum yakın zamanda da konuya ek mutlaka paylaşırım aldığım cihazı.
Hocam satın aldınız mı telefonu? Şu anda mi note 10 lite kullanıcısıyım telefon genel olarak yavaş cidden bıktırdı. Bende bütçeme göre bi' iphone a geçmek istiyorum. Aldıysanız fikirlerinizi paylaşır mısınız?

Hocam satın aldınız mı telefonu? Şu anda mi Note 10 Lite kullanıcısıyım telefon genel olarak yavaş cidden bıktırdı. Bende bütçeme göre bi' IPhone'a geçmek istiyorum. Aldıysanız fikirlerinizi paylaşır mısınız?

Evet aldım, Face ID çalışmayan bir model tercih ettim. Ekranı benden önce ki sahibi tarafından değiştirilmiş ben pek önemsemedim onun haricinde 3 hafta kadar oldu kullanıyorum ve gayet memnunum dediğimin arkasındayım bu fiyata hem prestijli hem de gerçekten şık gözüken bir telefon X güzel telefondur :)

Evet aldım, Face ID çalışmayan bir model tercih ettim. Ekranı benden önce ki sahibi tarafından değiştirilmiş ben pek önemsemedim onun haricinde 3 hafta kadar oldu kullanıyorum ve gayet memnunum dediğimin arkasındayım bu fiyata hem prestijli hem de gerçekten şık gözüken bir telefon X güzel telefondur :)
Kendi telefonumu 3 4 arasına satabilsem max 5k daha ekleyip bi iphone almak istiyorum ama bakalım. X veya zorlasam XS belki. 64 GB de istemiyorum, yetmemeye başladı. Bu telefonum saçma kasmalarından bıktım, stabil bi' iphona geçmem lazım artık.

Kendi telefonumu 3 4 arasına satabilsem Max 5K daha ekleyip bir iPhone almak istiyorum ama bakalım. X veya zorlasam XS belki. 64 GB de istemiyorum, yetmemeye başladı. Bu telefonum saçma kasmalarından bıktım, stabil bi' iphona geçmem lazım artık.

Ben memnunum tavsiye de ederim hocam.

Ekranı hala yan sanayi olmasına rağmen memnunsun yani? Yarın bende Face ID'siz iPhone alacağım ısınma falan sorun yok değil mi sende. Benim alacağım kişide oyunda aşırı ısınma falan yok biraz ısınıyor gel bak aşırı ısınırsa alma dedi.

Bende hiç ısınma sorunu olmadı bugüne kadar bundan 2-3 hafta kadar önce 4. kattan düşerek 3. iPhone X'imi parçalamış oldum ve memnundum hiçbir sorun çıkarmadı Face ID olmamasına rağmen. Yedek telefonum olan 7 Plus'dan yola devam :)

Geri
Yukarı