2. el iPhone X'in bataryası çakma olabilir mi?

Kapanıp açılınca 2 olması normal çünkü telefon şarjı 2 iken açılıyor.
Dediğim gibi bir degesizlik söz konusu verdiği şarj adaptörü orijinal, kablo sahte idi. Dün kendisi şarj etmiş şekilde vermişti %7de iken telefon kapanıyor, şarja takıp açınca şarj yeniden %7 oluyordu. Bugün kendi şarj aletim ile denedim şarj bitince şarja takıp tekrar açtığımda %3 şarj gözüküyor. Kullandığı şarj aletinden kaynaklıda olabilir.

Telefon kullanılmadığı için batarya ölmüş aynısı arabamdada olmuştu sürekli garajda yatmış bir araba almıştım ve akü kullanılmadığı için ömrünü tamamlamış.
Peki sizce iade etmeme gerek var mı? Tam şarj ile test edeceğim bugün ama eğer dediğiniz gibi orijinal ve kullanılmadığından ömrü böyleyse adamın yapacağı bir şey yok iadede almaz diye düşünüyorum.

Peki sizce iade etmeme gerek var mı? Tam şarj ile test edeceğim bugün ama eğer dediğiniz gibi orijinal ve kullanılmadığından ömrü böyleyse adamın yapacağı bir şey yok iadede almaz diye düşünüyorum.

Garantisi duruyorsa servis ücretsiz bir şekilde orijinal bataryayla değiştirir.

Garantisi duruyorsa servis ücretsiz bir şekilde orijinal bataryayla değiştirir.

Garanti yok hocam üstte belirttim.

Aynı dönem çıkan MI8'im var hiç açılmadı cihazın yaşı ile açılması arasında ne tür bir bağlantı var? Tam şarjla kaç saat kullanım sunuyor?

Hocam neredeyse tamamen video izlediğim 52Dk'da yaklaşık %10 şarj tüketti. Düşük güç modu açık ve parlaklık ortamanın bir tık üstündeydi. Normal midir %91 kapasiteli iPhone X için?

Yeni konular

Geri
Yukarı