2. el iPhone X'in ekranı orijinal mi?

Lactarius

Hectopat
Merhabalar, gecen ikinci el bir iPhone X almaya karar verdim telefon tertemizdi her şeyi calisiyor diye aldim. Daha cok face ID'sine odaklandigim için true Tone'un calisip calismadigina dikkat etmedim. Telefonda her şey saglam bir tek true tone yok. Sonradan satin aldigim kisiden sordum ekran cami degisilmis dedi. Bence dogru diyor çünkü ekran degisilmis olsa face ID calismazdi. Arkadasin orijinal bir iPhone X'i vardi onla karsilastirdim. Ekran farki var telefonlarda ama cok fark yok benim ekran daha sicak renklerde hem. Onuda sordum cevabi california ve Hindistan pazari arasindaki fark oldu. Pek bir şey anlamadim aydinlatin beni lutfen.

Ekran arızalı veya 3. parti olduğunda true tone olmuyor.

Bildigim kadariyla cam degisimindede true tone kayboluyor.
Ekran arızalı veya 3. parti olduğunda true tone olmuyor.

Ekranda 0 sorun var neredeyse kusursuz diyebilirim. Face ID'side kusursuz dokunmatigi falan goruntu kalitesi her şey cok mukemmel. Anlayamadim ben orijinal mi degilmi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defalarca iphone x ekranı değiştirdim. Evet değiştirirken en ufak bir hata face id nin çalışmasını engelliyor fakat düzgün takarsanız çalışır. Yüzde 90 yan sanayi ekran bu problemi yaratan.

Uygulamayı bilgisayara kurup cihazı kablo ile bağlıyorsun. Daha sonra arayüz içinden View Verification Report demen gerekli. Çıkan ekrandan görebilirsin.

Uygulamayı bilgisayara kurup cihazı kablo ile bağlıyorsun. Daha sonra arayüz içinden view verification report demen gerekli. Çıkan ekrandan görebilirsin.

İndirdim kurdum. View verification report tikladim, bir şey anlamadim cikanlardan.

3uTools kullanarak orijinalliğini kontrol edebilirsiniz.
3uTools | The best all-in-one tool for iOS users

İndirdim kurdum girdim baktim. Fotoğraf yukledim, ekran orijinal degilmi simdi?

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-08_184736.png
    resim_2021-11-08_184736.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran degistigi zaman face ID bozulmuyor, isciligi kotu olan birisi ekran degisirken face ID flexine zarar verirse face ID bozulur.
True tone isine gelirsek ekrwn degisimi yapilmis belli ki cihazda.

Geri
Yukarı