2. el PlayStation 3 önerisi

Nasıl bulacak 1.000TL'ye PS4 bana bulun ben alacağım. PS4'ün kol fiyatı o kadar.
PS3 Slim alın ama eski modellerinden alın, alınki başınız ağrımasın. Ama şöyle bir durum daha var şu an GTA V Online kapandı PS3'de. Diğer oyunlarında kapatmasına pek bir şey kalmamıştır diye düşünüyorum Online oynamacaksan dediğim gibi eski modelini alın direkt HDD'ye PS1, PS2 ve PSP oyunlarını ISO formatında atıp oynayabilirsiniz yani sadece PS3 oyunlarında takılmazsın.

Alıcağın makinenin altına bak CECH 2504B ve daha altı olsun ve oyuna gir sıcaklığında bir anormallik var mı bunları hep kontrol et mümkünse sıcaklık 60 derecenin üstünde olmasın. Zaten aldığınız zaman PS3'ü direkt bir tamirciye getirin ama PS'nin başında bekleyin içinin tozunu bir güzel aldırın termal macununu yenileyin oynamaya devam edin.

Dostum benim elimde kullanmadığım ama baya bir tozlu ps3 slim var. DS3 yok eğer istersen ben sana bunu kargolayabilirim.
Dostum ps3 satın almaktan vazgeçtim ps4 almayı düşünüyorum genede sağol.
Nasıl bulacak 1.000TL'ye PS4 bana bulun ben alacağım. PS4'ün kol fiyatı o kadar.
PS3 Slim alın ama eski modellerinden alın, alınki başınız ağrımasın. Ama şöyle bir durum daha var şu an GTA V Online kapandı PS3'de. Diğer oyunlarında kapatmasına pek bir şey kalmamıştır diye düşünüyorum Online oynamacaksan dediğim gibi eski modelini alın direkt HDD'ye PS1, PS2 ve PSP oyunlarını ISO formatında atıp oynayabilirsiniz yani sadece PS3 oyunlarında takılmazsın.

Alıcağın makinenin altına bak cech 2504b ve daha altı olsun ve oyuna gir sıcaklığında bir anormallik var mı bunları hep kontrol et mümkünse sıcaklık 60 derecenin üstünde olmasın. Zaten aldığınız zaman PS3'ü direkt bir tamirciye getirin ama PS'nin başında bekleyin içinin tozunu bir güzel aldırın termal macununu yenileyin oynamaya devam edin.

Hocam bir PS4 buldum biraz pazarlik yaptim kol kablo ve CD bulunan PS4 de kablo kollar üst kasa ve cdleri istemedim 1115 TL'ye kadar düşürdü yakın zamanda onu almayı düşünüyorum.

Hocam bir PS4 buldum biraz pazarlik yaptim kol kablo ve CD bulunan PS4 de kablo kollar üst kasa ve cdleri istemedim 1115 TL'ye kadar düşürdü yakın zamanda onu almayı düşünüyorum.
Almadan önce bir oyna kontrol et sıkıntı yoksa al çok uygun

O işte bir iş var bence. Hepsiburada'da yenilenmiş playstation 3 ondan pahalı. O fiyata ps4 olmaz.

İyi oyunları alabilicek maddi gücün varsa kaçırma yoksada kaçırma en kötü satarsın ben olsam koşa koşa gidiyordum dikkat et dolandırıcı olabilir
O işte bir iş var bence. Hepsiburada'da yenilenmiş playstation 3 ondan pahalı. O fiyata ps4 olmaz.
Hepsiburadadaki biraz kazık fiyat bide pazarlık yaptım dedi unutmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı