2. el RX570 almak vs RX5300'ü beklemek

OduncuEmre42

Kilopat
Yer
Chernobyl NPP
Daha fazla  
RX5300 ne zaman çıkacak hiçbir bilgim yok iki gün sonra da çıkabilir 2021'de de çıkabilir. Bu ay çıkma ihtimali ne kadardır acaba? Beklemeye değer mi?
Güç kaynağım 500W fakat 12V kanalında 408W veriyor ama 8pin kablom yok, Molex to 8pin dönüştürücü vasıtası ile RX570'de kullansam sıkıntı olur mu?
İşlemci AMD A10-7870K.

RX5300 ne zaman çıkacak hiçbir bilgim yok iki gün sonra da çıkabilir 2021'de de çıkabilir. Bu ay çıkma ihtimali ne kadardır acaba? Beklemeye değer mi?
Güç kaynağım 500W fakat 12V kanalında 408W veriyor ama 8pin kablom yok, Molex to 8pin dönüştürücü vasıtası ile RX570'de kullansam sıkıntı olur mu?
İşlemci AMD A10-7870K.
Değer çünkü 5000 serisi daha az güç tüketiyor bence bekleyin acil değilse.

Hocam AMD Adrenalin yazılımı RX5000 serisi kartlarda sorun yaşatıyor, ama öyle böyle değil o kadar para verdiğin kart kullanılamayacak durumda kalabiliyor. Bunun için bir rehber yazdım ben, sorunları Adrenalin kurmadan driver yükleyerek çöze biliyorsun. Uğraşmak istersen RX5000 Serisi bir kart alabilirsin ama uğraşmam dersen Nvidia al derim ben.

Hocam AMD Adrenalin yazılımı RX5000 serisi kartlarda sorun yaşatıyor, ama öyle böyle değil o kadar para verdiğin kart kullanılamayacak durumda kalabiliyor. Bunun için bir rehber yazdım ben, sorunları Adrenalin kurmadan driver yükleyerek çöze biliyorsun. Uğraşmak istersen RX5000 Serisi bir kart alabilirsin ama uğraşmam dersen Nvidia al derim ben.
RX5000 serisine baya kalaylayan vardı, uzak durmak iyi bir fikir gibime geldi.

RX 5300'ün piyasaya gireceğini düşünmüyorum. Boşuna ümitlenme bence.

Ancak Dell, Acer, HP gibi markaların bilgisayarlarında OEM olarak sunulur görüşündeyim.

Ben RX5500 XT satın aldım ve 1 aydır kullanamıyordum. Dün yabancı bir forumda bir çözüm gördüm ve denedim işe yaradı. AMD Kartların tek sorunu yazılımsal problemler.
Birde Adrenalin geldikten sonra işlemcimin çarpan kilidini kapatmışlar sinirden gülsem mi ağlasam mı bilemedim, öte yandan RX5000 serisindeki kullanıcıları görünce ucuz yırmışım dedim. XD

Yeni konular

Geri
Yukarı