2. el satılık Ableton yazılımı dolandırıcılık mıdır?

GerıltofRiviya

Centipat
Arkadaşlar merhaba,
İnternette satılan Ableton yazılımları nasıl alınabiliyor (sarı site gibi 2. el vs. satan yerlerde)? Yoksa tamamen dolandırıcılık mı? Bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim 🙏

Hangi yazılım olduğuna göre ve fiyata göre. Çoğu ses kartı ve midi klavye gibi müzik ürünlerinde kutudan Ableton lisansı çıkıyor. Kullanmak yerine satanlar var o ücretsiz lisansı onlar dolandırıcı değil ama kutudan çıkmayan ve gerçeği bilmem kaç yüz dolar olan lisansı 50 liraya "%100 garantili key" diye satanlara güvenmemek en iyisi.

Hangi yazılım olduğuna göre ve fiyata göre. Çoğu ses kartı ve midi klavye gibi müzik ürünlerinde kutudan Ableton lisansı çıkıyor. Kullanmak yerine satanlar var o ücretsiz lisansı onlar dolandırıcı değil ama kutudan çıkmayan ve gerçeği bilmem kaç yüz dolar olan lisansı 50 liraya "%100 garantili key" diye satanlara güvenmemek en iyisi.

Bana çok garip geldi neredeyse onda birinden daha düşük fiyatına satıyorlar(500-900 TL arası) Live 11 Suite'den bahsediyorum. Normalde push falan aldığında yanında geliyor diye duymuştum fakat öyle değil, sitesinde standart ve Suite sürümüyle beraber satın alabiliyorsun.
Belki intro sürümü olabilir bahsettikleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı