2. el veya sıfır alanabilecek ekran kartı

@RevDeisDou Bekliyorum sonuçlarını :) 2 haftadır Vega 56 kullanıyorum ve tek diyeceğim şey, kart muazzam. UV ile 1070'ten az güç çekip 1080'i yok ediyor. GTA 5 ultra (MSAA X4) ayarlarda güç tüketimi:

Eki Görüntüle 518455

Termal macun yenilemesinden sonra belleklerle de uğraşacağım. HBM bellekler sıcağa çok duyarlı, belli bir noktadan sonra ters etki yaratabiliyor. Şimdilik 1075MHz'de tutuyorum. 1100MHz'de stabil kalamıyor. En alttaki Hotspot bu arada.
Şu an sattığım kart elimden çıksın. Anında Vega 56 alıcam. Eğer sattıktan sonra 100 lira koyarsam ROG strix modelini alabilirim. Değer mi acaba? @Tolga Samet

Değişiklik istediğim için elimdeki RX 590 Nitro+ SE ekran kartını satıyorum. Bu kartı sattıktan sonra en fazla 1750 lira bütçe ile 2. el ekran kartı düşünüyorum. Önerdiğiniz var mı?
Hocam ekran kartı satış ilanınızı gördüm pazarlık var ise almak isterim 505 030 72 49 numaram alışveriş platformuna yorum yapamıyorum.

Hocam ekran kartı satış ilanınızı gördüm pazarlık var ise almak isterim 505 030 72 49 numaram alışveriş platformuna yorum yapamıyorum.
Konunun altında pazarlık yapabiliriz.
Sahibinden hesabınız var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı