Sıfır Veya İkinci El Ekran Kartı Önerisi

• Konuyu başlatan NGY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 833

NGY

Kilopat
Yer
DENİZLİ
Daha fazla  
Meslek
OPERATÖR
Arkadaşlar ekran kartı önerisi istiyorum. İkinci el ya da yenisini alıp satacak olanlar olabilir.
Sistem;
  • FX6300
  • 4 GB RAM 1600
  • 450W PSU
  • M5a97 LE R2.0

Bu bileşenlere uygun ekran kartı istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 370 veyahut az daha bütçe yükseltip temiz RX 470 veya 580 alınabilir.

Nvidia tarafında en fazla 1050ti, Amd tarafında ise Rx 570.

Bütçe belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Ancak RAM miktarının yetersiz olduğunu düşünüyorum. +4GB RAM Takviyesi ile RX570 alınabilir bütçeye bağlı olarak RX550, RX560 veya bulunursa RX460 alınabilir. RAM Takviyesi olmayacaksa RX460 idealdir. Ancak sıfır bulamazsınız ikinci el temiz bulmalısınız.

Herkes RX570 önermiş ama o sistemde RX570 büyük darboğaz yapacaktır. Önerim RX460 almanızda. RX570 almanızın tek avantajı ileriye dönük olmasıdır. Sıfır RX460 almayın fiyatları gereksiz uçuk. İkinci elde 300-400TL'de bulabiliyorsun.

Arkadaşlar ekran kartı önerisi istiyorum. İkinci el ya da yenisini alıp satacak olanlar olabilir.
Sistem;
  • FX6300
  • 4 GB RAM 1600
  • 450W PSU
  • M5a97 LE R2.0

Bu bileşenlere uygun ekran kartı istiyorum
Birinin dolaylı olarak size sıfır ürün satmasındansa kendiniz online olarak veyahut mağazalardan satın alın. İkinci eli bu tarz ürünlerde kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı