Sıfır Veya İkinci El Ekran Kartı Önerisi

• Konuyu başlatan NGY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 831
Herkes RX570 önermiş ama o sistemde RX570 büyük darboğaz yapacaktır. Önerim RX460 almanızda. RX570 almanızın tek avantajı ileriye dönük olmasıdır.
2. Elde RX570 700₺ çok temize bulunabiliyor. RX460 son baktığımda 500-600₺ civarında geziyordu. 100₺ fazla verip ileriye dönük iş yapabilir. Zaten RX460’ı aldığı fiyattan elden çıkarması zor olur.
Birinin dolaylı olarak size sıfır ürün satmasındansa kendiniz online olarak veyahut mağazalardan satın alın. İkinci eli bu tarz ürünlerde kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Darboğazı unuttun sanırım??

Birinin dolaylı olarak size sıfır ürün satmasındansa kendiniz online olarak veyahut mağazalardan satın alın. İkinci eli bu tarz ürünlerde kesinlikle tavsiye etmiyorum.

1060 modeli RAM'e darboğaz yapar. Bu RAM o kartı beslemez diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bütçe kısıtlı ise GTX 780 veya GTX 960 önerebilirim. 500-600 arası birçok satıcı var. İşlemcinizle uyumlu olduğunu düşünüyorum. Fakat biraz eski karttır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı