2. el Xbox One X vs Series S

Quick resume ile save alamadığın noktada direk oyunu salıp tekrar girebilirsin 2-3 saniyede oyun değiştirebilirsin Xbox One X de Witcher 3 dakikada acılırken gidip Reels izlemek yerine tık diye oyunu acıp oynamak apayrı şeyler hadi oyunun acılmasını geç en gıcık şey yükleme süreleri 4-5 saat oyun oynasan 30 dakika yükleme süresi beklersin hoş şeyler değil hocam.
Hocam PC'im ve 1TB +500gb lik 2 M2 SSD'İm var. Çok oyun oynayan biri değilim. Pek O dediğinize takılmam ama Mesela 30 FPS performans alsam o daha çok can sıkar.

Hocam Series S yeterli olur kardeşinize. Bende de var ama bir zaman sonra vakit bulamadım ilana koymuştum. One X alınmaz artık. En basitinden Starfield falan Series konsollara gelecek.
Hocam pahalı One X'e göre Benim yaşım geçti zaten oyundan 20'lerime girdim artık lakin 2.el İzmir'de Temizini 8binden aşağı bulamam. Zaten olsa da almam. Ki bunun 2.kolu vs Aşar fazlası. Şu Fps olayını teyit edicem gerçekten ama RDR 2 One X'de 30 FPS mi ? Ben 60 diye biliyordum ona göre kararı vericem.

Hocam yeni nesil oyun pek takip eden biri değilim belki gamepass'te güzel bir şey çıkarsa bakarım ama emin olun o bile olmaz belki. Onun dışında Duyduğuma göre RDR 2 gibi güçlü oyunlarda 30 FPS veriyormuş series s. Ben 60 FPS'den aşağı performans istemem konsolda. Series S ayrıca İzmir'deyim 2-3 bin daha fazla.
One X alınmayacak bir cihaz değil ama Series S yerine tercih edilecek bir cihaz da değil. Tabi eğer o kadar fiyat farkı koyacaksınız One X de iş görür.

Hocam pahalı One X'e göre Benim yaşım geçti zaten oyundan 20'lerime girdim artık lakin 2.el İzmir'de Temizini 8binden aşağı bulamam. Zaten olsa da almam. Ki bunun 2.kolu vs Aşar fazlası. Şu Fps olayını teyit edicem gerçekten ama RDR 2 One X'de 30 FPS mi ? Ben 60 diye biliyordum ona göre kararı vericem.
Ben de 30 FPS diye biliyorum.

30 ama konsolda 30 çok sorun olmaz.

Hocam pahalı One X'e göre benim yaşım geçti zaten oyundan 20'lerime girdim artık lakin 2.el İzmir'de temizini 8binden aşağı bulamam. Zaten olsa da almam. Ki bunun 2.kolu vs aşar fazlası. Şu FPS olayını teyit edeceğim gerçekten ama RDR 2 One X'de 30 FPS mi? Ben 60 diye biliyordum ona göre kararı vereceğim.

30 FPS hocam yeni nesil Update gelse 1080 60 2K 30 açar RDR 2'yi Series S araştırmadan almayın az para vermiyoruz bu aletlere.

One X alınmayacak bir cihaz değil ama Series S yerine tercih edilecek bir cihaz da değil. Tabi eğer o kadar fiyat farkı koyacaksınız One X de iş görür.

Ben de 30 FPS diye biliyorum.
Şöyle Söyliyim Temiz One x +2 kol + RDR 2 +Fifa 23 6000 tl bildiğim kadarı ile RDR Gamepass'te de yok. Ama Series S en boşu 8binden aşağı bulamam.

30 ama konsolda 30 çok sorun olmaz.
Bana olur : )

30 FPS hocam yeni nesil Update gelse 1080 60 2K 30 açar RDR 2'yi Series S araştırmadan almayın az para vermiyoruz bu aletlere.
1080p 60 Fps Yeter bana. Zaten 4K cihazım yok olsa bile astigmat var bende o fark olmuyor. Ki fortnite'da 4k 60 fps bile veriyor One X. Zaten daha güçlü Series S'ten S'in daha fazla vermesinin imkanı yok.

Konsol 30 FPS'ini deneyimlemediniz sanırım bu arada 2. el Series S 2 kollu 8500 civarına bulunur gibi.
Zaten dediğim fiyat oraya gelir ki o da en aşağısı. O da allah bilir neleri vardır ?

Yeni konular

Geri
Yukarı