2 GB RAM olan sisteme Windows 8.1 kurulur mu?

GTA:San Andreas ve GTA:Vice city gibi oyunlarda FPS düşer mi?
Hayır, belki uyumluluk sorunu yapabilir ama sıkıntı olacağını sanmam.
Bu da benim konum, bu bilgisayar bozulduğu zaman eski 1 GB RAM'li bilgisayarım için çok araştırma yapmıştım, hepsinin toplamı var.
Düzeltme: Windows 8 de performanslı çalışacaktır ama Windows 7 daha iyi olacaktır yani Windows 8 kurmanızda bir sakınca yok.
8'in desteği bitti ayrıca sorunlu bir işletim sistemi, Windows 7'de sanıldığı gibi iyi değil en iyisi 8.1.
Bence Win 7 Desteği Kesildi ama Yinede Kullanılır
Kullanılmaz, artık programlar destek vermemeye başladı.

Bu da benim konum, bu bilgisayar bozulduğu zaman eski 1 GB RAM'li bilgisayarım için çok araştırma yapmıştım, hepsinin toplamı var.

8'in desteği bitti ayrıca sorunlu bir işletim sistemi, Windows 7'de sanıldığı gibi iyi değil en iyisi 8.1.

Kullanılmaz, artık programlar destek vermemeye başladı.

8.1 kastediyorum

Her şey için sağ olun hocam ve diğer arkadaşlarım, sanırım Windows 8.1 kuracağım, cevap verdiğiniz için çok teşekkürler.

32 bit kurun, kullanılır. Hatta 64 bit bile kullanılabilir. Arkadaşım bir aralar kullanıyordu. Discord veya tarayıcı açıkken oyun oynamakta zorlanıyordu sadece.

32 bit kurun, kullanılır. Hatta 64 bit bile kullanılabilir. Arkadaşım bir aralar kullanıyordu. Discord veya tarayıcı açıkken oyun oynamakta zorlanıyordu sadece.
3 GB RAM ve altına x64 önermiyorum. İşte bahsettiğin gibi donma kasma vs. oluyor. x86 yap keyfine bak.

15 senelik çöplüğümde bile iş yapıyordu 8.1. Bu bilgisayarın işlemcisinin vesaire daha iyi olduğu düşünürsek rahatlıkla açar dediğini gibi.

Her şey için sağ olun hocam ve diğer arkadaşlarım, sanırım Windows 8.1 kuracağım, cevap verdiğiniz için çok teşekkürler.
GTA'larda uyumluluk sorunu yaşarsan, uyumluluk ayarlarını Windows 7'ye ayarlarsın, yönetici olarak çalıştır seçeneğini aktif edersin, son olarak da Denetim Masası'ndan Programlar ve Özellikler'e girip, Windows özelliklerini aç ve kapat gibi bişey var oradan "DirectPlay"i etkinleştirmen lazım.

Geri
Yukarı