2 günde diyeti bozuyorum

Bayx

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler arkadaşlar. Konu başlığında da belirttiğim gibi diyeti sürekli bozuyorum bugün yapacağım diyorum maksimum 2 gün dayanıyorum. Nasıl başa çıkacağım? Bu sorunla ilgili tavsiyeleriniz neler? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1 haftalık diyet deneyimimde (benim için ne kadar başarısız da olsa) kendimi her zaman diyetteymişim gibi düşünüyordum ve işe yarıyordu.

Öncelikle iyi günler arkadaşlar. Konu başlığında da belirttiğim gibi diyeti sürekli bozuyorum bugün yapacağım diyorum maksimum 2 gün dayanıyorum. Nasıl başa çıkacağım? Bu sorunla ilgili tavsiyeleriniz neler? Şimdiden teşekkürler.

İnançlı biriysen kurana el bas ve yemeyeceğine yemin et.

Hocam benim annemde hep bozuyordu. Annem sabaha yüklendi ve diğer öğünlerde fazla yemedi. Yani sabah 1 ekmek bitiriyor. Fakat öğlen ve akşam çorba gibi çok kalori aldırmayacak ve sıvı şeyler yiyor. Ayrıca sürekli su içiyor. Bunları yapa yapa 1 ayda 71'den 60'a düştü.

Normalde 3000-4000 Civarı kalori alıp diyete girip hiçbir şey yemezsen veya kalorileri aşırı düşürürsen o açlığı bastırmazsın. İrade, sabır önemli ama önce doğru yoldan gitmek gerekiyor.

Ya ben başlıyorum ondan sonra akşama bozmuş oluyorum
Kaç defa denedim belki yüz defa denemişimdir

Geri
Yukarı