2 haftada 10 kilo alınabilir mi?

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam, dalga geçmeyin çok bilmiyorum. 2-3 hafta içinde 10 kiloya yakın alınır mı? Hocam 60-62KG arasıyım bulktayım ama hiç yemek yemiyorum, artık harbiden ne bulursam yiyeceğim. Sizce bu kadar kilo almak mümkün mü?

Kalori açığı olarak +75000 ile kapatmanız lazım 14 günü. Bu da hiçbir şey aktif hareketinin dahi olmasa (BMR bile) günde 5.300 kalori yapar ki günlük idman yapıyorsanız BMR ile birlikte bu sayı 7.000-8.000 kaloriye kadar çıkar. Bence çok zor. Çok zor derken, imkansıza yakın bir çok zor.

Hocam bulktayım çok yemek yemiyordum bulk dediğimde sözde yani. Artık büyümek istiyorum o yüzden demiştim. Neyse ben fazla yiyeyim. Bir sorum daha var. Eve çok protein girmiyor yumurtadan başka. Et geliyor ama ben et sevmiyorum tavuk olursa yiyorum. Sadece karbonhidratla büyür müyüm? Günde 120G protein almam gerek ama her gün tamamlayamıyorum hocam protein girmiyor.

Hocam bulktayım çok yemek yemiyordum bulk dediğimde sözde yani. Artık büyümek istiyorum o yüzden demiştim. Neyse ben fazla yiyeyim. Bir sorum daha var. Eve çok protein girmiyor yumurtadan başka. Et geliyor ama ben et sevmiyorum tavuk olursa yiyorum. Sadece karbonhidratla büyür müyüm? Günde 120G protein almam gerek ama her gün tamamlayamıyorum hocam protein girmiyor.
Neden 2 haftada 10 kg alman lazım anlamadım.

Geri
Yukarı