Hediye 2 Haftalık Steam Aile Paylaşımına Erişim İzni (128 Oyun)

İlginiz için sağ olun. Bunun için şartlarda elimden geldiğince tedbir aldım. Yine de VAC alırsam yapacak bir şey yok, bunun riksini alıp işe girdim. VAC ban profilde güzel gözükmez ama VAC oyunlarında ciddi oyuncu olmadığımdan ve hesabımı satmayacağımdan pratikte zararı yok bana.

"Hahaha" genelde alay amaçlı kullanıldığından dolayı öyle bir çıkarım yaptım. Gülümseme ifadesi gelse de böyle şeylerle muhattap olmak zorunda kalmazsak. :) Garibinize gitmesi çok normal.

İfadeleri sorgulayan biri değilim normalde. Ama buradaki amaçlarımdan biri de sistemi insanlara tanıtmak. Buna karşıt fikri olanlarla yapacağım sohbetler insanların kafasındaki sorulara gidermeye yardımcı oluyor. @Aras the Great ile yaptığımız sohbetin bazılarına faydası olduğuna eminim mesela. Yoksa istediğiniz ifadeyi bırakabilirsiniz.
Evet ben yeterli buldum.

Hatta bende katılıyorum çekilişe.

Üzgünüm, VAC ban en taviz vermeyeceğim şart. Sebebi ne olursa olsun.
1692996517558.png

Hocam bu VAC mı oyun banı mı? Profilde VAC değil de oyun yasaklanması yazıyor.

Umarım çekilişi kazanan geri dönüşlerinde koyar, çıkan kişiden rica edin hem sizin için daha iyi olur hemde satın alacaklar için, demo sürümü gibi olucak hemde sizin için.

Eki Görüntüle 1917603

Hocam bu VAC mı oyun banı mı? Profilde VAC değil de oyun yasaklanması yazıyor.
O kısımlara hâkim değilim. Bu yüzden şartlarda VAC ban değil, VAC ban vb. ifadesini kullandım. Yapacak bir şey yok, sağlık olsun.

Umarım çekilişi kazanan geri dönüşlerinde koyar, çıkan kişiden rica edin hem sizin için daha iyi olur hemde satın alacaklar için, demo sürümü gibi olucak hemde sizin için.
Aklımı okuyorsunuz desem yalan olmaz. Yapacağım şeylerden biri bahsettiğiniz şey.

Bu fikir aklıma ilk geldiğinde heyecanla arkadaşlarımla paylaştım ve birlikte bir sürü senaryo denedik, test yaptık. Forumların, Reddit'in altını üstüne getirdim. Ama bu süreçte Steam'in kendi sayfasından aile paylaşımını okumama gibi bir salaklık yapmışım. Şimdi okudum ve 90 gün içerisinde en fazla 5 hesaba paylaşım yapabileceğimi öğrendim. Bu yuzden ilanı revize edeceğim.

O limiti de aştım mı bilmiyorum bahsettiğim testleri yaparken. Eğer aşmadıysam önceliği çekilişe vereceğim. İlana yazan iki kişiyle işlemimiz bitmedi henüz. Eğer limiti aştıysam kazanana 40 TL cüzdan kodu vereceğim yani çekilişi iptal etmiyorum. Şartları da değişmiyorum çünkü hâlâ ilk niyet ettiğim çekilişi yapma şansım var. Tekrardan kusura bakmayın.

Kazanan @Ella Freya, yedek @LEGENDEGOİST. Hayırlı olsun, Discord adresinizi bırakmayı unutmayın. Şu an il dışındayım yarın hediyeyi vereceğim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230826_185302_Brave.jpg
    Screenshot_20230826_185302_Brave.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Bu fikir aklıma ilk geldiğinde heyecanla arkadaşlarımla paylaştım ve birlikte bir sürü senaryo denedik, test yaptık. Forumların, Reddit'in altını üstüne getirdim. Ama bu süreçte Steam'in kendi sayfasından aile paylaşımını okumama gibi bir salaklık yapmışım. Şimdi okudum ve 90 gün içerisinde en fazla 5 hesaba paylaşım yapabileceğimi öğrendim. Bu yuzden ilanı revize edeceğim.

O limiti de aştım mı bilmiyorum bahsettiğim testleri yaparken. Eğer aşmadıysam önceliği çekilişe vereceğim. İlana yazan iki kişiyle işlemimiz bitmedi henüz. Eğer limiti aştıysam kazanana 40 TL cüzdan kodu vereceğim yani çekilişi iptal etmiyorum. Şartları da değişmiyorum çünkü hâlâ ilk niyet ettiğim çekilişi yapma şansım var. Tekrardan kusura bakmayın.

Kazanan @Ella Freya, yedek @LEGENDEGOİST. Hayırlı olsun, Discord adresinizi bırakmayı unutmayın. Şu an il dışındayım yarın hediyeyi vereceğim.
GTX 960 ile bakalım nereye kadar zorlayacağız :D Keşke RTX 3090 ve 12400F ile birkaç ay sonra gelseydi, sağlık olsun.

Geri
Yukarı