2 haftalık yavru kedi nasıl beslenir?

Süt vermemeli. Neden bu yanılgıya bu kadar bağlısınız? Normal süt kediyi öldürür anlayın artık.

Çevremden gördüğüm kadarıyla öneride bulunmak istedim yanlışsa düzeltmişsiniz zaten.

Bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın.

Neye yorum yapıp yapmayacağımı sana soracak değilim birader. Önce bana yanlış olduğunu söyleyip sonra kendi yaptığın yorumlarla kendinle çeliştiğinin farkında ol sonra sağa sola salça olursun.

Bol vitamin ve proteinli mama, sakın yaş mama tarzı ürünler verme.

Süt asla verme.

Peynir vermeyi deneyebilirsin gerçekten sağlıklı ve hakiki olduğunu düşünüyor isen.

Eğer yiyebilirse vermeye çalışacağım.

Dostum internette onun miktarı ve derecesi var normal süt kesinlikle kullanmaman gerekiyor sadece laktosuz süt vermen gerekiyor aksi takdirde içten kurtlanabilir hayvan. Lütfen internetteki miktara ve ısıya dikkat et ama gece bile emzirmen gerekiyor o hayvancağızı.

Dostum Migros jetlerde laktosuz süt başka süt verme.

Bulunduğum yer küçük bir yer bu saatte Migros jet bulamam bakkallarda bulamam mı bir fikrim yok.

Dostum internette onun miktarı ve derecesi var normal süt kesinlikle kullanmaman gerekiyor sadece laktosuz süt vermen gerekiyor aksi takdirde içten kurtlanabilir hayvan. Lütfen internetteki miktara ve ısıya dikkat et ama gece bile emzirmen gerekiyor o hayvancağızı.

Dostum Migros jetlerde laktosuz süt başka süt verme.

Sütü bulayımda sabaha kadar beklerim başında.

Çevremden gördüğüm kadarıyla öneride bulunmak istedim yanlışsa düzeltmişsiniz zaten.

Neye yorum yapıp yapmayacağımı sana soracak değilim birader. Becerebilirsin edebinle tartış tartışmyacaksan da insanların sinirlerini bozmayacaksın.
Yok efendim valla bende kızgın gibi söyledim kusuea bakmayın ama çevredekilerin kedisine birşey olmadıysa şansa bağlı olmuş. Ama doğrusu su ile sütü karıştırıp vermek.

Bulunduğum yer küçük bir yer bu saatte Migros jet bulamam bakkallarda bulamam mı bir fikrim yok.

Konu dışı olacak ama kedinin fotoğrafını atarmısınız 🙃?

Marketlerde bakkallarda da bulabilirsin büyük ihtimalle. Bir geceden bir sorun olmaz sadece laktosuz süt ile geçiştirebilirsin diye düşünüyorum ama ilk mesai saatleri dahilinde direkt olarak bir veterinere giderek biberonunu mamasını tedarik etmen gerekiyor.

Süt eğer gerçekten inekten gelmişse (kapalı değilse) içirin o da artık en son çare olarak ama.

Dediğim gibi bol vitamin ve proteinli mama ile besleyin, olmadı beyaz peynir verin.

Peki çok teşekkür ederim durumdan haberdar edeceğim.

Yok efendim valla bende kızgın gibi söyledim kusuea bakmayın ama çevredekilerin kedisine birşey olmadıysa şansa bağlı olmuş. Ama doğrusu su ile sütü karıştırıp vermek.

Konu dışı olacak ama kedinin fotoğrafını atarmısınız 🙃?
Atarım

Neye yorum yapıp yapmayacağımı sana soracak değilim birader. Önce bana yanlış olduğunu söyleyip sonra kendi yaptığın yorumlarla kendinle çeliştiğinin farkında ol sonra sağa sola salça olursun.
Bana soracaksın demedim cahil dostum. Araştırmadan çevrenden duyduğun yalan yanlış bilgilerle hayvanı öldürmek mi istiyorsun?

Nerede çelişmişim kendimle arkadaşım gösterebilir misin?

Marketlerde bakkallarda da bulabilirsin büyük ihtimalle. Bir geceden bir sorun olmaz sadece laktosuz süt ile geçiştirebilirsin diye düşünüyorum ama ilk mesai saatleri dahilinde direkt olarak bir veterinere giderek biberonunu mamasını tedarik etmen gerekiyor.

Nöbetçi veteriner yok bulunduğum yerde kapandı her yer şırınga ile olmaz mı?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı