2. kez CS:GO operasyonu alınır mı?

Unixd

Kilopat
Merhaba ana hesabımda operasyon var ve daha 5. haftadan 90 TL'sini çıkardım, 11 hafta daha var önümüzde güzel kar edeceğim. Yeni bir Steam hesabı açıp onda da operasyon almayı düşünüyorum. Prime olmayanlar operasyon yapabiliyor diye biliyorum. Sizce almaya değer mi tekrar?

Nerede bizde o şans. Şeytan diyor tüm yılzdılarla kasa aç.

Ben son 3 bileti aldım ilk bilette 400 lira falan geri döndü 2 de 300 küsür bu bilette henüz 60 lira falan geri döndü. 4 yıldızlı kasa açmak çok mantıklı bence. En kötü ihtimalle 130 liranın yarısı kesinlikle geri dönüyor. Haftaya burada altın keleşi çıkartmış olarak döneceğim. :D

Ben son 3 bileti aldım ilk bilette 400 lira falan geri döndü 2 de 300 küsür bu bilette henüz 60 lira falan geri döndü. 4 yıldızlı kasa açmak çok mantıklı bence. En kötü ihtimalle 130 liranın yarısı kesinlikle geri dönüyor. Haftaya burada altın keleşi çıkartmış olarak döneceğim. :D
Hocam ben garantiye oynuyorum broken fang'de yaptığım taktik 100 yıldız ile 50 adet kasa alıyorum satıyorum 200TL kar bırakıyor en az. Hedefim bıçak almak bu yüzden bir kere daha yapacağım operasyon.

Bu operasyondan kastığım parayla Stockholm 2021 aldım. Hatıra kasacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı