2 Kıza aynı anda aşık olmak

Sen tüm mesajlarımı görmemişsindir. Sorun şu bunlar baskıcı bir aile. Hesapları falan yok sosyal medya. Çok içli dışlılar birine yürürsem normal bir kız haber etmez ciddileşene kadar. Burda durum tam tersi yaklaşamıyorum. Farklı bakıcaklar bana. Dikkat edicekler. Uzak tutacaklar. Samimiyet gidicek aile ile. Ben hiç belli etmedim neredeyse. Süzüyorum gizlice. Küçük olan daha tatlı hoş geliyor bilmiyorum. Ya bu ne ben bi arkadaşıma bunları yazsam s ve g harfini kullanırdı. :)
Dalga geçmiyorum. Aile otoriterse benim dediğime çıkıyor. Büyük kız çevresinden ilgi bekliyor bilinç altı. Ama tam olarak onu sevsen bile otoriter bir ailenin kızını sevmek zor iş.

Dalga geçmiyorum. Aile otoriterse benim dediğime çıkıyor. Büyük kız çevresinden ilgi bekliyor bilinç altı. Ama tam olarak onu sevsen bile otoriter bir ailenin kızını sevmek zor iş.

Hocam bende psikoloji araştırıyorum. Sizi takdir ediyorum. Bu bilgiler sayesinde beni seven insanları konuşmalarından fiziksel hareketlerinden anlıyorum. Konuyla alakasız fakat. Aynı şekilde nefret edenleride. Bana biraz basit tüyolar verebilirsiniz farklı bir konu da veya platformandan. Her yaşdan insanlarla konuşurken onların düşündüklerini alakasız dahi olsa kendime yakın olduğunu hissettiriyorum. Bunu kısmen bilinçsiz bir şekilde sadece sevilen biri olmak için yapıyordum. Şimdi o yüksek doz depresanları hayatımdan sildim. İnsanları manipüle etmek istiyorum. Kendi görüşlerimi tamamen onlara bilinçli bir şekilde empoze etmek ve topluma insanlara doğru göstermek istiyorum. Menfaatlerim ve isteklerim doğrultusunda. Bazı şeyler çok belirgin geliyor akla sahip bir insan için. Bunlar din, siyasi, kültür vb. Yozlaşmış kültürlerimiz kurallarımız var. Bunları kısmende olsa yok etmek istiyorum. Bu konuda bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Hocam bende psikoloji araştırıyorum. Sizi takdir ediyorum. Bu bilgiler sayesinde beni seven insanları konuşmalarından fiziksel hareketlerinden anlıyorum. Konuyla alakasız fakat. Aynı şekilde nefret edenleride. Bana biraz basit tüyolar verebilirsiniz farklı bir konu da veya platformandan. Her yaşdan insanlarla konuşurken onların düşündüklerini alakasız dahi olsa kendime yakın olduğunu hissettiriyorum. Bunu kısmen bilinçsiz bir şekilde sadece sevilen biri olmak için yapıyordum. Şimdi o yüksek doz depresanları hayatımdan sildim. İnsanları manipüle etmek istiyorum. Kendi görüşlerimi tamamen onlara bilinçli bir şekilde empoze etmek ve topluma insanlara doğru göstermek istiyorum. Menfaatlerim ve isteklerim doğrultusunda. Bazı şeyler çok belirgin geliyor akla sahip bir insan için. Bunlar din, siyasi, kültür vb. Yozlaşmış kültürlerimiz kurallarımız var. Bunları kısmende olsa yok etmek istiyorum. Bu konuda bilginiz var mı?
En azından şunu söyleyebilirim ki insanları robot olarak kullanıp her dediğinizi kabul ettirmek psikolijinin alanına ya da amaçlarına girmiyor.

Son düzenleme:
Konuyla alakalı bulmadım örneği. Örtünme konusunda benim bildiğim ayet var avret yerlerini belirtmek suretiyle. O konuda tam bilgim yok ama bu konuda tartışmaya giremeyeceğim. En azından şunu söyleyebilirim ki insanları robot olarak kullanıp her dediğinizi kabul ettirmek psikolijinin alanına ya da amaçlarına girmiyor.
Psikolojide nasıl geçiyor bu olay demek istedim. Alt kısmı düzenleyebilirsiniz alıntının aşşağısını sildim yanlış anlaşılır diye. Bu bir tür teknik değil mi? Bunu uygulayan insanlar var. Amaçlarına girmesine gerek yok. Araç olsun yeter. Yalan söylemem de gerekiyor bu dediğim olay için ama bu bana ters. Sadece kötü amaçlarla kullanmak istemiyorum.
Arap tipi kapanmadan bahsediyorum. Türkler eskiden dini uyduruyordu kültüre.

Son düzenleme:
Allahım bana da aynı sorundan ver...
En azından şunu söyleyebilirim ki insanları robot olarak kullanıp her dediğinizi kabul ettirmek psikolijinin alanına ya da amaçlarına girmiyor.
Tabii ki giriyor, manipulasyon bir psikoloji tekniğidir.

Demek ki gerçekten aşık değilsin. Asik olmak demek birine gönül bağlamaktır. Sen demek ki güzelliğine bağlanmissin.

Geri
Yukarı