2 milyon TL'ye kadar araç tavsiyesi

Hocam "kafelerde kızlarla kesişirim, ortamlardan manita kaldırırım" falan derseniz düşünmeden Mercedes veya BMW alın derim. 😂😇

Atıyorum C200 4 Matic, bunu kullanan erkeğe veya kadına ben bile veririm. 😂
Ahahahhaha yok hocam onun peşinde değilim, yoksa direk 420i alırım. Çanakkalede yaşadığım içim Suv istiyorum içten içe ama 5 serisi olsun A6 olsun çok yakışıklı duruyorlar. Bu araçta görünüm olarak beni benden alıyor ama Türkiyede çok fazla tanıyanı bileni olmaması acaba ilerde satarken zorlanır mıyım dedirtmiyor değil yani..

Baspinar Oto 2022 BMW X3MSport-Brooklyn,Shadow,Lazer,MKoltuk,20' İlan No: 1013597182
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...klyn,shadow,lazer,mkoltuk,20-1013597182/detay

Hayırlı geceler herkese,
Neredeyse 6 aydır bir araç bakıyorum, her gün yakında araç fiyatları düşer diye umut ederken öyle bir durum söz konusu olmayacak gibi duruyor. Neyse ki paramı döviz üzerinde tuttuğum için çok bir kaybım yok. Uzunca bir süre araştırdıktan sonra artık kafamda ki modelleri sizlere sormak istedim. Kronik sorunları, memnuniyetsizlik vs. bir de ne yazık ki ülkemizdeki marka algısı yüzünden bazı beğendiğim araçlara yaklaşmaktan korkuyorum ( onları da yazacağım). Çünkü Avrupa ülkelerinde hangi aracı alırsanız alın araç bir kere trafiğe açıldığı an değerine göre o araç 5 bin ile 20-30 bin eurolar arasında değer kaybedebiliyor. Buraya yazdığım araçlar hariçinde de tavsiye almaya açığım.
- BMW X3 lci 1.6 benzin 0 km
- BMW 520i 1.6 benzin 5 bin km altı iyi donanımlı.
- Jaguar F pace 2.0 dizel 2019-2020 model.
- Alfa Romeo stelvio veloce 2.0 280HP 20 bin km civarı.
- C200 2021-22 model 0 km
- Lexus RX 300 10-20 bin km arası.
- DS7 hybrit veya DS9 benzinli ama bu ikisine karşı marka algısı yüzünden uzak duruyorum.

Bir de böyle araçların da bayilerde bekleme sırası, sipariş verememe gibi sorunları var mıdır? Henüz bir bayi ile konuşmadım ancak X3 ve 520i yi inceleme fırsatım oldu. Volvo önerecekler için 24 yaşında olduğun için bir tık kendime büyük görüyorum sanki 40tan sonra binmek daha mantıklı geliyor bana.
Teşekkürler, iyi Sosyal'ler.
Gelecege yatirim yaparak, saglam, kaliteli, ve guzel bir araca binmek istiyorsaniz Volvo V90 oneririm. Yas icin tamam biraz agir kaciyor, ama surus guvenligi, konfor, rahatlik icin en ideal arac su anda.

Öncelikle ne istediğinize karar verin, kafanızdaki araçların birbirleri ile lakası yok, biri SUV biri mini spor birisi D sınıfı sedan vs.

Ona göre tavsiyede bulunalım. Bu arada SUV alacaksanız X3 tavsiye etmem onun yerine 2017 X5 bakabilirsiniz ya da Cayenne. İkisini de kullanan birisi olarak X5 bana daha keyifli geliyor.

X3 bence seçenekleriniz arasında sonunculuğu üstleniyor marka algısını devre dışı bırakırsak. Japon olmasından dolayı Lexus'un ekstra bir çekiciliği var ama onun da görünüşü genç yaşa hitap etmiyor gibi.

Volvo düşünecek olsam V90 Cross düşünürdüm. Gerçekten muazzam araç.

Geri
Yukarı