2 milyon TL civarı araç tavsiyesi

Hocam 320i düşünüyorum ama performansı az gelir mi?

BMW'nin araçlarının coğunda performans sıkıntısı yaşamazsınız araçta bir sıkıntı olmadıkça ancak BMW de konfor arayamazsınız 4Mdan aşağısına bakmadıkça.

Merhaba arkadaşlar,

Bir araç bakıyorum bütçem aşağı yukarı 2 milyon iyi bir öneriniz varsa biraz üstüne çıkabilirim. Spor bir araç arıyorum.

- 2.5 milyon üstü olmasın
- Sedan veya coupe
- 75k km altı
- Ağır hasar boya değişen olmasın
- 170 bg ve üstü
- 2018 üstü model yılı

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler
BMW 320i olur, Mercedes C200 olur; satması çok zor ama bunlardan çok daha zevkli Alfa Romeo Giulia var. Sürüş zevki çok yok ama Volvo S60 ve S80'de var.

Mzda TR'den çekildi hocam parçası artık o kadar kolay bulunamayacak ve ucuz olmayacaktır.
Araç satışında çelikse bile en az 10 sene servis ve yedek parça tedariği zorunluluğu var. Servis için alınmayacak araba değil. RX8'in sıkıntısı Wankel motor, çoğu kişi kullanmasını bilmiyor. Eniştemde vardı yeni sattı ancak onun arabası 60 binde ve belkide trafikteki en temiz RX8'lerden olabilir, önceki sahipleri de bilindikti ve gizel kullanılmıştı.
O motorun yağı farklı ilk kasaları bu yüzden motor yedi, düşük devir sevmez, çok yakar, torku düşüktür; ama çok güzel devir çevirir ve bu da çok zevk verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı