2 Modem 1 PC'de kullanılabilir mi?

Evet arkadaşlar USB WI-FI alıp test ettim ve kullanılabiliyormuş, Asıl bilgisayarım ve sanal bilgisayarım farklı internet üzerinden farklı IP'lerle internete çıkıyor.. 😁

Bir başka Sanal PC kurup bir internet daha bağlatsam acaba 3 farklı IP alabilecek miyim bu sefer?
Ya yanlış anlama da neden farklı IP almak istiyorsun ki?

Yaptığım iş için gerekli oluyor. Bir çok yöntem denedim ve en sonunda bunda karar kıldım. Tabi şuan Türknet sadece 1 internet bağlayabiliyormuş o yönden kötü oldu. Artık tüm internet sağlayıcılarından birer tane alırım. 😅

Yaptığım iş için gerekli oluyor. Bir çok yöntem denedim ve en sonunda bunda karar kıldım. Tabi şuan Türknet sadece 1 internet bağlayabiliyormuş o yönden kötü oldu. Artık tüm internet sağlayıcılarından birer tane alırım. 😅
Gizemli işler 😂

Merhaba. Sorum aslında basit, evimde 2 adet farklı internet ve modem olacak. Bunlardan biri Ethernet ile diğeriyse USB Wi-Fi adaptör ile bilgisayarıma bağlı olacak. Ben sanal bilgisayar kurup sanaldaki interneti Wi-Fi kendi internetimi Ethernet üzerinden vermek istiyorum bu sayede farklı IP'ler elde etmiş olacağım 1 PC'de bu mümkün müdür? Ona göre 2. interneti bağlatacağım eve, cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Not: VPN, proxy gibi şeyler işe yaramıyor benim için önermeyin lütfen.

Evet arkadaşlar USB WI-FI alıp test ettim ve kullanılabiliyormuş, Asıl bilgisayarım ve sanal bilgisayarım farklı internet üzerinden farklı IP'lerle internete çıkıyor.. 😁

Bir başka Sanal PC kurup bir internet daha bağlatsam acaba 3 farklı IP alabilecek miyim bu sefer?
Merhabalar, bende sizin gibi yapmak istiyorum ama nasıl yapacağım pek bir fikrim yok. Basit ve kısa bir şekilde açıklayabilir misiniz ? Birde hangi sanal pc programını kullandınız ?

Geri
Yukarı