2 sene mezuna kalınmalı mı?

• Konuyu başlatan polS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Hocam en kötü okuldan da olsa bir yazılım bölümü okumak istiyorum.

Hiç mi ihtimal yok?
Hocam en kötü okuldan da olsa bir yazılım bölümü okumak istiyorum.

Hiç mi ihtimal yok?
Hocam çok safsınız ama yaa
Yazılım öyle Bişey değil ki

Ben de yazılım okuyorum ve kendi uygulamamı yapıyorum bunu da en iyi yazılım hocalarından birinin derslerini alarak yapıyorum udemy de bütün dersler var 32tl ye resmen bedava bende şu anda ordan atıl samancıoğlu 'nun derslerini alıyorum
Gereksiz Bi kağıt parçasına 4 yıl +250 300k para vermek gereksiz.
.
.
Hele Türkiye' nin ünüverstelirine gitmeye asla değmez.

Yazılım öyle bir şey değil ki.

Ben de yazılım okuyorum ve kendi uygulamamı yapıyorum bunu da en iyi yazılım hocalarından birinin derslerini alarak yapıyorum Udemy de bütün dersler var 32TL'ye resmen bedava bende şu anda oradan atıl samancıoğlu'nun derslerini alıyorum.
Gereksiz bir kağıt parçasına 4 yıl +250 300k para vermek gereksiz.

Hele Türkiye'nin ünüverstelirine gitmeye asla değmez.

Ne yapmamı önerirsiniz? Üniversite okumadan yazılım öğrenmeye mi çalışmalıyım?

Hocam çok safsınız ama yaa
Yazılım öyle Bişey değil ki

Ben de yazılım okuyorum ve kendi uygulamamı yapıyorum bunu da en iyi yazılım hocalarından birinin derslerini alarak yapıyorum udemy de bütün dersler var 32tl ye resmen bedava bende şu anda ordan atıl samancıoğlu 'nun derslerini alıyorum
Gereksiz Bi kağıt parçasına 4 yıl +250 300k para vermek gereksiz.
.
.
Hele Türkiye' nin ünüverstelirine gitmeye asla değmez.
Bi bitmediniz.

Ne yapmamı önerirsiniz? Üniversite okumadan yazılım öğrenmeye mi çalışmalıyım?

Ben telefon için uygulama yaptığım için Kotlin öğreniyorum. Siz yazılım ile ne yapacaksanız ona göre bir dil seçin BTK'ya da Udemy'den o dili kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Sadece araştırma yapmanızı öneririm, başka da olgun bilgin bir insan olmadığım için size yanlış boş şeyler tavsiyesi vermek istemem.
Ayrıca hiç çalışmamışsanız ve dersleriniz kötüyse iyi bir üniversite kazanabileceğinizi pek sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı