2. sınavlar olur mu?

Bence olmaz 2.sinavlar.

İkinciler olmaz. Dayanamam ben buna. Vallahi okula da gitmem. Protesto ederim.

Sizce 2.sınavlar olur mu?1.sınavların olmasına 1.5 gün kaldı ve artık kaçış yok 😀.2.sınavların olması birçok öğrenci açısından kötü olur çünkü hem Online hem de daha zor. Dürüst olacağım 2 dönemden sonra konulardan pek bir şey anlamadım ve korkuyorum. 😃

Ben 1. dönem sınavları olmuştum kasım'da 17 Mart'ta 2. sınavlarım başlıyor(telafi değil).

Hocam hiçbirimiz kahin değiliz. Bu işlerde ne olacağı belli olmaz. Bir baktınız salgın yarın 4 5 katına çıktı komple ülkeyi kapattılar. Bir baktınız 3 4 gün sonra salgın bitti tüm okulları açtılar. Yarın bile salgının durumunun ne olacağını bilemeyiz.

Sizce 2.sınavlar olur mu?1.sınavların olmasına 1.5 gün kaldı ve artık kaçış yok 😀.2.sınavların olması birçok öğrenci açısından kötü olur çünkü hem Online hem de daha zor. Dürüst olacağım 2 dönemden sonra konulardan pek bir şey anlamadım ve korkuyorum. 😃
Bizim öğretmenlerimiz olacak dedi.

Bence okul en geç 1 ay sonra kapanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı