2 TB HDD Önerisi

Seagate ürününü tercih edebilirsiniz. Diğer ürün güvenlik kameraları ve kayıt cihazları için daha uygun.

Ben de 2 TB bir HDD bakınıyorum. Mesela buna bakmıştım geçenlerde.

Toshiba ile aram pek iyi değil onu bedava verselerde verilerimi emanet edemem o markaya.
Seagate ürününü tercih edebilirsiniz. Diğer ürün güvenlik kameraları ve kayıt cihazları için daha uygun.

Teşekkür ederim seagate alacağım fakat attığınız linkteki satıcı anladığım kadarıyla paketlemeye özen göstermiyormuş ki bu harddisk için çok kötü bir durum. Ben yine kendi attığım linkten biraz fazla ödeyerek almayı tercih edeceğim.

Attığınız SkyHawk modelinin RPM değeri biraz düşük geldi benim dediğime göre. Yine de çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Ben burada izledikten sonra bir ara almak istemiştim ama ertelemek zorunda kaldım almadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben burada izledikten sonra bir ara almak istemiştim ama ertelemek zorunda kaldım almadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Belki gerçekten kaliteli bir üründür ama birkaç kere bu markadan dolayı büyük zararlar ettim o yüzden artık güvenim kalmadı.

Belki gerçekten kaliteli bir üründür ama birkaç kere bu markadan dolayı büyük zararlar ettim o yüzden artık güvenim kalmadı.
Aynı şekilde ben de Seagate ile 10 yıl kadar önce 500GB film arşivimi kaybetmiştim. Ben de o markaya güvenmiyorum o günden beri. :)
Bu arkadaş da Seagate ile ilgili bilgi vermiş.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı