2 Temmuz'a kadar okul olur mu?

KS
Benjamin Kirby

Benjamin Kirby

Centipat
1 Haziran'dan sonra yüz yüze eğitim olacak gibi. Zaten 6 Haziran'da LGS var. Bir gevşetiyorlar bir yasak getiriyorlar çoğu ülke vakalara önlem getirmeyi başarmışken biz hala gerideyiz. Kısıtlamaların çoğu bir işe yaramıyor. Tam kapanmada sokağa çıkan insanlar var hala. Bence uzaktan eğitim devam etmeli.

Hocam bizim burada herkes dışarıda gram abartmıyorum, polisler bile maskesiz dolaşıyor, biz resmen kapanma bile yaşamadık.

Uorku

Picopat
Yer
İstanbul
Hocam bizim burada herkes dışarıda gram abartmıyorum, polisler bile maskesiz dolaşıyor, biz resmen kapanma bile yaşamadık.

Aynen öyle. Bizim karşımızdaki marketteki 1-2 çalışan bile maskesini çenesine indirmiş bir şekilde çalışıyorlardı. Zaten LGS'den sonra artık ben okula gideceğimi sanmıyorum. Gitmek istemesem de ailem zorla gitmemi istiyor.

KS
Benjamin Kirby

Benjamin Kirby

Centipat
Anlamayacak ne var hocam :)

Yaz tatilini iptal edip bizi okula yolluyorlarmış dedim.

Bende onu düşünüyordum, zaten herkesin velisi karar veriyor sonuçta fakat koyarım masaya yumruğu “yeter gitmiyorum” derim.
Bende onu düşünüyordum, zaten herkesin velisi karar veriyor sonuçta fakat koyarım masaya yumruğu “yeter gitmiyorum” derim.

Edit: Sonra arkadan bir ses gelir “otur LAN oturduğun yere adam olmuş da okula gitmeyecek”.

fallxry

Picopat
Yer
New York
Bence okul felan açılmicak her türlü ara ara yasak gelicektir diye ümit ediyorum ama az fakat bizim millet dinler mi?

Yukarı