20.000-35.000 TL Arası Araç Önerisi

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Merhabalar, Sahibinden üzerinden biraz bakındım fakat fiyatlar gereksiz uçuk geldi anlamadım. 20.000 TL'den başlayıp en fazla 35.000 TL olacak şekilde bütçe söz konusu. Biraz sahibinden üzerinden yaptığım araştırmaya dayanarak hoşuma giden, hem görünüş hem kullanım olarak sevdiğim tip araçlar şöyle ki;
3 kapılı hatchback (Örneğin Opel Corsa, Peugeot 206 vb.).
Sedan fakat sade araçlar (Örneğin Hyundai excel, sonata 1993-1994 vb.).

Bütçe aralığında hangi aracı önerirsiniz? Daha çok kısa ve orta mesafede şehir içerisinde kullanacağım, binek araç olarak zaman zaman gezmek zaman zaman sağa sola gitmek için kullanacağım. Bazen sırf keyif olsun diye çıkıp çevreyolunda bir tur da atabilirim. Araç kullanmak hoşuma gidiyor nasıl olsa. Önerilerinize açığım.

Merhabalar, sahibinden üzerinden biraz bakındım fakat fiyatlar gereksiz uçuk geldi anlamadım. 20.000 TL'den başlayıp en fazla 35.000 TL olacak şekilde bütçe söz konusu. Biraz sahibinden üzerinden yaptığım araştırmaya dayanarak hoşuma giden, hem görünüş hem kullanım olarak sevdiğim tip araçlar şöyle ki;
3 kapılı hatchback (örneğin Opel Corsa, Peugeot 206 vb.).
Sedan fakat sade araçlar (örneğin Hyundai Excel, sonata 1993-1994 vb.).

Bütçe aralığında hangi aracı önerirsiniz? Daha çok kısa ve orta mesafede şehir içerisinde kullanacağım, binek araç olarak zaman zaman gezmek zaman zaman sağa sola gitmek için kullanacağım. Bazen sırf keyif olsun diye çıkıp çevreyolunda bir tur da atabilirim. Araç kullanmak hoşuma gidiyor nasıl olsa. Önerilerinize açığım.

Fiat albea olabilir.

Geri
Yukarı