20.000 TL 4K monitör tavsiyesi

Bütçe
20.000
Katılıyorum gecen gün satın aldığım Alienware AW2523HF monitörü geri gönderdim ve beklemeye karar verdim. Artık IPS devride kapanıyor gibi. İleride ekonomi ne olur pişman olur muyum orasını göreceğiz 😀

Hocam ben 24 inç 1080p VA panelle idare eden biriyim. IPS panel laptopta var. Eminim şu an bunların hepsi bana iyi görünecekte. Şartlar malum. Bu şartlarda en iyi seçimi yapayım diye buraya geldim.

Hocam ben 24 inç 1080p VA panelle idare eden biriyim. IPS panel laptopta var. Eminim şu an bunların hepsi bana iyi görünecekte. Şartlar malum. Bu şartlarda en iyi seçimi yapayım diye buraya geldim.

OLED'lere sıcak bakan biri değilim ama 24 inch OLED geldiği zaman bende geçeceğim sanırım. Su an evimde OLED bir TV kullanıyorum 1.5 yıldır herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım ekran yanması gibi.

Benim şahsi fikrim konsol için TV daha mantıklı. Zaten konsollar maksimum 120Hz desteklediği için boşuna 144 Hz+ monitörlere para vermeye gerek yok. TV daha mantıklı sizin için. Ayrıca seyir zevki de TV'de tabii ki çok daha iyi olacaktır.

Bu televizyonu aldım. Bugün geldi. Yarın veya hafta sonu servisi arayıp kurulumu yaptıracağım. Konu çözülmüştür. Kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşırım.

Geri
Yukarı