20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
20bin
Ege hanedar bir de bir konuda victus alınmaz diyordu.

Konuya biraz göz attım. Amma boş yapmışsınız ve burada da devam ediyorsunuz pişkin pişkin. Ege hanedar hocam Monster'ın ekran kartı Max-P diye Monster'ın daha mantıklı olacağını belirtmiş.

Evet diyorum halada derim :D attıgınız model 3050'li model cunku ve bütçe varkende o modeli onermem çünkü daha güçlü seçenekler var, sizin gibi marka fanboyu değilim.

Harbi 3050 Ti olanı atmış ben de 3060 olanı attı sanmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuya biraz göz attım. Amma boş yapmışsınız ve burada da devam ediyorsunuz pişkin pişkin. Ege hanedar hocam Monster'ın ekran kartı Max-P diye Monster'ın daha mantıklı olacağını belirtmiş.

Harbi 3050 Ti olanı atmış ben de 3060 olanı attı sanmıştım asnahshajaj.

İlk başta bende onu dusunup 3060'lı modeli 100W falan dıyordum sonradan anladım bende.

8 GB RAM sorun çıkartmaz mı merakımdan soruyorum pek hakim değilim bir de aldıktan sonra tekrar bir RAM falan almak istemiyorum kısa süre içinde.

Hocam kalan parayla eklemenızı onerırım diğer modeli alsanız zarara girmiş olursunuz RAM'i alıp kendınız ekliyebilirsiniz 500 600TL bir şey en fazla.

Hocam kalan parayla eklemenızı onerırım diğer modeli alsanız zarara girmiş olursunuz RAM'i alıp kendınız ekliyebilirsiniz 500 600TL bir şey en fazla.
uyum farkı olur mu öyle bişey duymuştum uyum olmayınca performans alınamıyor gibisinden kısacası 15kya bundan daha iyisini alamam değil mi anladıgım kadarıyla çünkü 3060 olmasıda iyi tek eksik gelen yanı ryzen 5 5600 olması pek bilgim yok biraz detay verirmisin malum uzun süre alamayacağım onun için önemli benim açımdan doğru laptobu almak

Uyum farkı olur mu öyle bir şey duymuştum uyum olmayınca performans alınamıyor gibisinden kısacası 15kya bundan daha iyisini alamam değil mi anladıgım kadarıyla çünkü 3060 olmasıda iyi tek eksik gelen yanı Ryzen 5 5600 olması pek bilgim yok biraz detay verir misin malum uzun süre alamayacağım onun için önemli benim açımdan doğru laptopu almak.

Hocam 5600h i5 11400h gucunde bir işlemci Intel tarafında gayet yeterli bir işlemci. PC'yi aldıktan sonra CPU Z değerlerini atarsanız uygun RAM'i bulup onerirler size hocam.

Tamamdır hocam sipariş veriyorum çok hızlı oldu ama yapacak bir şey yok sözüne güveniyorum :D

Dogru tercih hocam :D ama su club olayını yapmayı unutmayın 1.5k fark ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı